Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pewnego dnia bardzo zapracowana sowa postanowiła nic nie robić zarówno całe noce jak i dnie. Była po prostu przepracowana. Pomyślała sobie, że będzie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pewnego dnia bardzo zapracowana sowa postanowiła nic nie robić zarówno całe noce jak i dnie. Była po prostu przepracowana. Pomyślała sobie, że będzie."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Pewnego dnia bardzo zapracowana sowa postanowiła nic nie robić zarówno całe noce jak i dnie. Była po prostu przepracowana. Pomyślała sobie, że będzie się op***ć. Siadła zatem zmęczona na gałęzi drzewa, jedno skrzydło założyła sobie za głowę i odpoczywa wymachując jedną nóżką.

4 Nagle biegnie sobie ścieżyną zając: - Co robisz sowa? -Nic. Op*****am się. -A to tak można? - A nie widać? -To ja też będę się op****ć!

5 Położył się zajączek pod drzewem.. Podłożył sobie jedną łapkę pod głowę i wymachuje nóżką. Przebiega drugi zając: -Co robisz zając? -Op****m się. -A to tak można? -A nie widać? -No widzę, widzę!

6 To ja też będę się op****ć! Położył się zajączek koło pierwszego zajączka. Leniuchuje. Podłożył sobie jedną łapkę pod głowę i macha nóżką w powietrzu.

7 Nagle zza drzewa wychodzi wilk. Zjadł jednego zająca, zjadł drugiego zająca, oblizał się... Spojrzał do góry i pyta sowę. -Hej sowa, Co robisz? -Op****am się! A te dwa zające też się op****y? -Tak. A jakże.

8 Wilk chwile pomyślał i mówi do sowy: - No widzisz sowa tylko Ci u góry mogą się opie….ać!


Pobierz ppt "Pewnego dnia bardzo zapracowana sowa postanowiła nic nie robić zarówno całe noce jak i dnie. Była po prostu przepracowana. Pomyślała sobie, że będzie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google