Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Części do komputerów i akcesoria. Menu O firmie Oferta firmyWizytówka firmy Oferta dla stałych klientów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Części do komputerów i akcesoria. Menu O firmie Oferta firmyWizytówka firmy Oferta dla stałych klientów."— Zapis prezentacji:

1 Części do komputerów i akcesoria

2 Menu O firmie Oferta firmyWizytówka firmy Oferta dla stałych klientów

3 O firmie  Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „Virex" Sp.J. w Białymstoku powstało w grudniu 2000 roku. Od momentu powstania Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą gadgetów reklamowych oraz wykonywaniem nadruków reklamowych. Duże zapotrzebowanie na tego typu działalność spowodowane zmianami ustrojowo- gospodarczymi w Polsce powoduje dynamiczny rozwój firmy. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów Przedsiębiorstwo w 2002 roku poszerza swą działalność o wyrób pieczątek, ponadto współwłaściciele Przedsiębiorstwa swą uwagę kierują na zabezpieczenie nowo powstających biur w niezbędne akcesoria- „Virex" zaczyna prowadzić sprzedaż materiałów biurowych i piśmienniczych.  Dalej firma rozwija się w kierunku poligrafii reklamowej-sitodruk, komputerowy skład tekstów, grafika znaków firmowych itp. Rozwój Przedsiębiorstwa powoduje, że oprócz lokalu przy ul. Asnyka 10, firma poszerza swą działalność w lokalu przy ul. Asnyka 9. Również i to okazuje się za mało i - przy prężnym rozwoju " Virex u" oraz wzroście jego obrotów - Przedsiębiorstwo otwiera salon "Centrum techniki biurowej" przy ul. Bednarskiej 11 (tam też powstaje nowe biuro Zarządu).  W kwietniu 2005 roku firma otwiera oddział w Krośnie przy ulicy Lwowskiej 2 i od razu wprowadza pełen asortyment towarów i usług.  " Virex " to również specjalistycznie wyszkolona załoga, kształcona w centrach w/w firm. Naszą ambicją jest miła i profesjonalna obsługa. Rosnące stale obroty Przedsiębiorstwa pozwalają na inwestowanie w coraz to nowe dziedziny - jesteśmy otwarci na powstające potrzeby rynku i naszych klientów. Chcemy w perspektywie dążyć do perfekcjonizmu, w swoim obecnym już profesjonalizmie!

4 Oferta firmy  zestawy komputerowe  podzespoły komputerowe  urządzenia peryferyjne  akcesoria  materiały eksploatacyjne

5 Wizytówka firmy

6 Oferta dla stałych klientów Dla klientów którzy posiadają kartę stałego klienta rabat nawet do 15%

7 KONIEC Prezentacje przygotował zespół Virex


Pobierz ppt "Części do komputerów i akcesoria. Menu O firmie Oferta firmyWizytówka firmy Oferta dla stałych klientów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google