Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PROJEKT COMENIUS Wielka Brytania 26.02.-02.03.. Dnia 26.02. odbył się wylot z Katowic do Wielkiej Brytanii. Poleciało czterech uczniów i trzech opiekunów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PROJEKT COMENIUS Wielka Brytania 26.02.-02.03.. Dnia 26.02. odbył się wylot z Katowic do Wielkiej Brytanii. Poleciało czterech uczniów i trzech opiekunów."— Zapis prezentacji:

1 PROJEKT COMENIUS Wielka Brytania 26.02.-02.03.

2 Dnia 26.02. odbył się wylot z Katowic do Wielkiej Brytanii. Poleciało czterech uczniów i trzech opiekunów z naszej szkoły. Byli też uczniowie i opiekunowie z: Rumunii, Turcji i Belgii.

3 Lecieliśmy samolotem było super. Jak wylądowaliśmy odebrała nas pani Zakija. Gdy przyjechaliśmy na miejsce noclegu mieliśmy obiado- kolacje.

4 Pierwszego dnia pojechaliśmy do szkoły, tam graliśmy w krykieta quick. Potem byliśmy na sali w szkole i graliśmy w siatkówkę.

5 Drugiego dnia pojechaliśmy do Londynu. Świetne widoki i pogoda była super. Widzieliśmy Big Ben, Tower Bridge, Buckingham palace. Byliśmy też na London eye.

6 Trzeciego dnia zwiedzaliśmy miasto Stradfort upon Avon. Byliśmy w domu Szekspira i w domu jego córki.

7 Czwartego dnia byliśmy w Birmingham. Byliśmy u Pani Burmistrz miasta Birmingham. Długo zwiedzaliśmy jej pałac i miasto Birmingham, ale wreszcie poszliśmy na zakupy!

8 Wszystko co dobre szybko się kończy… Piątego dnia pojechaliśmy angielską taksówką na lotnisko. Wylecieliśmy z Wielkiej Brytanii. Niedługo potem lądowaliśmy i koniec wycieczki. ALE I TAK BYŁO SUPER !!!

9 Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Wspólnoty Europejskiej. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w prezentacji Michał Burdyl


Pobierz ppt "PROJEKT COMENIUS Wielka Brytania 26.02.-02.03.. Dnia 26.02. odbył się wylot z Katowic do Wielkiej Brytanii. Poleciało czterech uczniów i trzech opiekunów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google