Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gryficach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gryficach."— Zapis prezentacji:

1 Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gryficach

2 Zdecydowaliśmy zająć się jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku, czyli smartfonami, a dokładniej akcesoriami do nich. Któż z nas nie ma problemu z plączącymi się kablami czy pobitą szybką w telefonie? Postanowiliśmy rozwiązać te drobne, ale jakże irytujące trudności, oferując praktyczne uchwyty na telefon podłączane do gniazdka podczas ładowania.

3 Misją przedsiębiorstwa jest wytworzenie oraz sprzedaż produktu zrobionego własnoręcznie, który będzie przyjazny naturze. Głównym celem naszej firmy jest jednoczesne spełnianie potrzeb klientów i dbanie o środowisko, wykorzystując do produkcji zużyte opakowania PET. Ochrona przyrody to szczególnie ważne zadanie w dzisiejszych czasach.

4 Nasze miniprzedsiębiorstwo tworzy produkty przydatne w codziennym życiu. Są one ekologiczne i starannie wykonane, dzięki czemu wygląd jest ich wielką zaletą. Prowadzimy również prospołeczną kampanię dotyczącą szkodliwości nadmiernego użytkowania telefonów i prezentujemy rówieśnikom proste do zidentyfikowania objawy uzależnienia od nich.

5 Nasze produkty wytwarzane są ze zużytych butelek PET, które po dokładnym umyciu i wysuszeniu są specjalnie wycinane, a następnie wygładzane. Gotowe bazy zostają pomalowane i nanoszone są na nie różnego rodzaju ozdoby: materiały, koronki, wstążki, piórka, cekiny, itp. Po przejściu wszystkich etapów sprawdza się czy uchwyty są wykonane dokładnie, a następnie zostają wystawione do sprzedaży.


Pobierz ppt "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gryficach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google