Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

CZAS NA ZDROWIE ! Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo V LO im. JPII Znajdziesz nas na www.facebook.com/bdjvlo www.facebook.com/bdjvlo.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "CZAS NA ZDROWIE ! Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo V LO im. JPII Znajdziesz nas na www.facebook.com/bdjvlo www.facebook.com/bdjvlo."— Zapis prezentacji:

1 CZAS NA ZDROWIE ! Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo V LO im. JPII Znajdziesz nas na www.facebook.com/bdjvlo www.facebook.com/bdjvlo

2 Koncepcja Biznesowa Zajmujemy si ę sprzeda żą ż ywno ś ci oraz napojów nie maj ą cych styczno ś ci ze sztucznymi dodatkami. U ż ywamy sk ł adników od zaufanych i sprawdzonych dostawców, co pozwala nam na stworzenie produktów o wysokiej jako ś ci i niepowtarzalnym smaku a w po łą czeniu z niskimi cenami i mi łą obs ł ug ą daj ą w rezultacie przepyszne powi ą zanie.

3 Oferta owoce i warzywa, kanapki bogate w witaminy, ró ż nego rodzaju sa ł atki a tak ż e soki naturalne i wiele innych. Oferujemy takie produkty jak ś wie ż e


Pobierz ppt "CZAS NA ZDROWIE ! Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo V LO im. JPII Znajdziesz nas na www.facebook.com/bdjvlo www.facebook.com/bdjvlo."

Podobne prezentacje


Reklamy Google