Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień Dobry :) Na tej prezentacji pokażemy fotoreportaż na temat Green Power. My: Jakub, Weronika, Roksana, Wiktoria oraz Daniel z Gimnazjun nr 4 im. Józefa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień Dobry :) Na tej prezentacji pokażemy fotoreportaż na temat Green Power. My: Jakub, Weronika, Roksana, Wiktoria oraz Daniel z Gimnazjun nr 4 im. Józefa."— Zapis prezentacji:

1 Dzień Dobry :) Na tej prezentacji pokażemy fotoreportaż na temat Green Power. My: Jakub, Weronika, Roksana, Wiktoria oraz Daniel z Gimnazjun nr 4 im. Józefa Pukowca zapraszamy :)

2 Bolidy oglądali: Michał Bilczewski (nauczyciel), Jakub Rokicki, Daniel Nowak, Roksana Beyer, Weronika Piwko oraz Wiktoria Trepka(Wszyscy z IIc).

3 Prowadzący O greenpower opowiadał nam Łukasz Grabowski, doktorant na Wydziale Mechaniczno- Technologicznym.

4 Gdzie znajdują się bolidy? Ich bolidy są rozłożone po całym Wydziale Mechaniczno-Technologicznym i Automatyki.

5 Na czym polegają zawody? Zawody polegają na tym, że w określoną ilość czasu (np. godzina) trzeba zużyć jak najmniejszą ilość energii i przejechać jak najwięcej okrążeń.

6 Jak się odbywa tworzenie bolidu? Wydział Mechaniczno-Technologiczny zajmuje się tym jak wygląda bolid itp. a wydział automatyczny zajmuje się elektroniczną sprawą czyli silnikami, chłodzeniem, światłami i tym jak jest energia rozprowadzana po bolidzie.

7 Gdzie i kiedy odbywają się zawody? Zawody odbywają się w sezonie letnim (tj. maj- październik),a ich zespół jeździ na testy do Gorzyc i do Poznania (gdzie mają do dyspozycji Tor Poznań).

8 GALERIA ZDJĘĆ

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26 Dziękuję :) Dziękuję bardzo za zobaczenie tego fotoreportażu, życzę miłego dnia.


Pobierz ppt "Dzień Dobry :) Na tej prezentacji pokażemy fotoreportaż na temat Green Power. My: Jakub, Weronika, Roksana, Wiktoria oraz Daniel z Gimnazjun nr 4 im. Józefa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google