Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Cena: 59 zł brutto To prosty w obsłudze program komputerowy do generowania dokumentów sprzedaży za towary i usługi, przelewów bankowych i dokumentów kasowych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Cena: 59 zł brutto To prosty w obsłudze program komputerowy do generowania dokumentów sprzedaży za towary i usługi, przelewów bankowych i dokumentów kasowych."— Zapis prezentacji:

1

2 Cena: 59 zł brutto To prosty w obsłudze program komputerowy do generowania dokumentów sprzedaży za towary i usługi, przelewów bankowych i dokumentów kasowych. Przeznaczony dla firm usługowo- handlowych, które nie prowadzą gospodarki magazynowej. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi firmy POSNET i innymi zgodnymi z ich protokołem.

3 Wystawia dokumenty sprzedaży za towary i usługi tj. faktury VAT, faktury VAT fiskalne, faktury eksportowe, faktury VAT-marża, paragony, dokumenty korygujące, noty korygujące. Obsługuje dostawy wewnątrzwspólnotowe oraz transakcje trójstronne.

4 Podgląd wydruku: faktura VAT.

5 Zawiera słowniki kontrahentów …

6 … i towarów-usług z możliwością definiowania opisu dla pozycji oraz słownik kursów walut.

7 - Wykonuje wiele zestawień i analiz sprzedaży wg kontrahentów lub wystawionych dokumentów, - Wydruk oferty handlowej – cennika.

8 Drukuje: Bankowe Dowody Wpłaty, Przelewy Bankowe, Przekazy Pocztowe Imienne, Przekazy Pocztowe na konto, Przelewy na konto ZUS, Przelewy na konto US.

9 Sporządza dokumenty kasowe tj. KP, KW, Raporty Kasowe. Dokonuje bilansu kasy, wystawia wezwania do zapłaty oraz noty odsetkowe, kontroluje płatności i rozliczenia z kontrahentami.

10 Podgląd wydruku: faktura VAT z dowolną numeracją dokumentu.

11 Podgląd wydruku: faktura zaliczkowa.

12 Podgląd wydruku: faktura korygująca.

13 Ochrona – administracja: konfiguracja uprawnień użytkownika.

14 Konfiguracja: dane firmy.

15 Konfiguracja programu: numeracja dokumentów, wydruki, kierunek liczenia VAT-u, urządzenia fiskalne i inne.

16 Podgląd wydruku: nota korygująca.

17 Raport wartościowy sprzedaży - kryteria wyboru: kontrahenci, okresy, rodzaje dokumentów.

18 Raport o obrotach zestawienie sprzedaży - kryteria wyboru: towary/usługi, okresy, rodzaje dokumentów.

19 Uzupełnianie zapłat kontrahentów: lista dokumentów …

20 … oraz wystawienie dokumentu zapłaty.

21 Podgląd wydruku: wezwanie do zapłaty.

22 Podgląd wydruku: bilans zapłat kontrahenta.

23 Podgląd wydruku: raport wartościowy sprzedaży, ewidencja VAT.

24 dGCS Biznesmen Sp. z o.o. ul.Raszkowska 24A 63-400 Ostrów Wlkp. tel/fax (062) 591 91 19 fax (062) 591 90 80 e-mail: info@biznesmen.com.plinfo@biznesmen.com.pl http://www.biznesmen.com.pl


Pobierz ppt "Cena: 59 zł brutto To prosty w obsłudze program komputerowy do generowania dokumentów sprzedaży za towary i usługi, przelewów bankowych i dokumentów kasowych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google