Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Migracje Neostrady Czym jest migracja Neostrady ? Podpisanie przez klienta aneksu do umowy, który zmienia prędkość i przedłuża okres obowiązywania umowy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Migracje Neostrady Czym jest migracja Neostrady ? Podpisanie przez klienta aneksu do umowy, który zmienia prędkość i przedłuża okres obowiązywania umowy."— Zapis prezentacji:

1 Migracje Neostrady Czym jest migracja Neostrady ? Podpisanie przez klienta aneksu do umowy, który zmienia prędkość i przedłuża okres obowiązywania umowy. Kto może skorzystać z promocyjnego przedłużenia umowy na neostradę ? Obecny abonent Neostrady TP, któremu do zakończenia umowy pozostało nie więcej niż 90, a nie mniej niż 30 dni lub który ma umowę na czas nieokreślony

2 Migracje Neostrady – proces 1)Sprzedawca ustala z klientem warunki migracji ( prędkość, czas trwania umowy, promocję ). Informuje klienta o konieczności podpisania aneksu w najbliższym punkcie TP. Najbliższy punkt można zlokalizować klikając link http://www.tp.pl/prt/pl/mam_pytanie/telefon_w_TP/kontakt/siec_sp rzedazy/;PSID=HGqkLbz2Kby3KCCQ0Yzt!-1000753526http://www.tp.pl/prt/pl/mam_pytanie/telefon_w_TP/kontakt/siec_sp rzedazy/;PSID=HGqkLbz2Kby3KCCQ0Yzt!-1000753526 2) Sprzedawca dzwoni na infolinią 0-800 300 500 i składa zamówienie. Przy składaniu zamówienia podaje dane klienta ( potrzebny będzie PESEL ) oraz swoje dane tj. ID sprzedawcy oraz ID POS. * Na chwilę obecną nie ma możliwości składania zlecenia na migrację poprzez system Serwus

3 Migracje Neostrady – promocje W obecnej chwili promocje Neostrady wyglądają identycznie jak te które obowiązują przy podpisaniu nowej umowy z wyłączeniem Neostrady na godziny. Są to : Neostrada megainternet Neostrada megainternet Dla opcji od 1024 ( kliknij żeby zobaczyć szczegóły ). Neostrada mała cena Neostrada mała cena Dla opcji od 256( kliknij żeby zobaczyć szczegóły ) Neostrada dla Ciebie Neostrada dla Ciebie Dla opcji 512 ( kliknij żeby zobaczyć szczegóły ).


Pobierz ppt "Migracje Neostrady Czym jest migracja Neostrady ? Podpisanie przez klienta aneksu do umowy, który zmienia prędkość i przedłuża okres obowiązywania umowy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google