Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Promocyjne opłaty w Ofercie RLLO

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Promocyjne opłaty w Ofercie RLLO"— Zapis prezentacji:

1 Promocyjne opłaty w Ofercie RLLO
Telekomunikacja Polska Domena Hurt (

2 O czym chcielibyśmy porozmawiać…
Chcielibyśmy wiedzieć, co dla Ciebie jest ważne? Przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiednie usługi Jakie są korzyści ze współpracy z nami?

3 Chcielibyśmy wiedzieć, co dla Ciebie jest ważne
Budujesz swój biznes w oparciu o łącza dzierżawione wysokich przepływności? Uważasz że nasza oferta nie jest dla Ciebie ze względu na cenę usługi? Chcesz budować sięć na bazie łączy dzierżawionych i szukasz rzetelnego dostawcy i dobrych cen? Szukasz oszczędności i chcesz optymalizować wydatki na dzierżawę ?? Czy ważne jest dla Ciebie, aby Twoja sieć była obsługiwana przez jednego Operatora w całym kraju?

4 Przygotowaliśmy dla Ciebie odpowiednie usługi
Promocyjne opłaty w Ofercie RLLO Oferta promocyjna, komplementarna względem Umowy Ramowej RLLO_październik 2010,wprowadza NIŻSZE STAWKI NA ŁĄCZA DZIERŻAWIONE o przepływnościach 155 Mbit/s, 622 Mbit/s, 2,5Gbit/s, 10 Gbit/s Dzięki Ofercie promocyjnej możesz taniej kupić łącza o wskazanych wyżej przepływnościach i zmniejszyć wydatki na łącza, z których korzystasz dziś. Oferta oznacza ograniczenie Twoich kosztów na poziomie (przykładowe łącza): dla łączy 10Gbit/s będących Odcinkami zakończeń Łączy (BZŁ) o długości 50 km - obniżka na poziomie 75% (dziś płacisz 9099PLN, w promocji 2281PLN) dla łączy 155Mbit/s będących Odcinkami niebędącymi zakończeniami Łączy (NBZŁ) o długości 250 km - obniżka na poziomie 61% (dziś płacisz 8507PLN, w promocji 3299PLN) dla łączy 2,5Gbit/s będących Łączami end-to-end (E2E) o długości 100 km - obniżka na poziomie 59% (dziś płacisz 16793PLN, w promocji 6834PLN) Promocja obejmuje łącza zamawiane w czasie obowiązywania Porozumienia, jak również już działające, chyba że podlegają zasadom kontraktów terminowych.

5 Oferta oznacza ograniczenie Twoich kosztów !!!
Jakie są korzyści ze współpracy z TP? daje dostęp do usługi o zasięgu ogólnokrajowym, umożliwiając przesyłanie danych na terenie całej Polski obejmuje szeroki katalog przepływności oferuje usługę, która nie limituje czasu transmisji ani ilości przesyłanych danych i zapewnia bezpieczeństwo transmisji Oferta oznacza ograniczenie Twoich kosztów !!! Oferta pozwoli Ci zmniejszyć wydatki na dzierżawę łączy każde łącze niezależnie monitorowane obsługa awarii 24/7 Gwarancja wysokiej jakości Pozwala wymiarować zamówienia w sposób optymalizujący wydatki na łącza Oferta atrakcyjna cenowo

6 dziękujemy


Pobierz ppt "Promocyjne opłaty w Ofercie RLLO"

Podobne prezentacje


Reklamy Google