Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BIZNESTANK Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pragnę przedstawić ofertę programu BIZNESTANK. Jest to oferta przeznaczona specjalnie dla małych i.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BIZNESTANK Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pragnę przedstawić ofertę programu BIZNESTANK. Jest to oferta przeznaczona specjalnie dla małych i."— Zapis prezentacji:

1 Program BIZNESTANK – rabat dla Waszej Firmy na wszystkich stacjach PKN ORLEN SA

2 BIZNESTANK Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pragnę przedstawić ofertę programu BIZNESTANK. Jest to oferta przeznaczona specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw (warunkiem jest zakup paliwa w skali miesiąca w ilości minimum 500 litrów), które cenią sobie atrakcyjną cenę paliwa i jego wysoką jakość. Zapraszam Państwa na Stację PKN ORLEN SA nr 1394 w Rudzie Śląskiej, przy ulicy Asfaltowej 3 – na podstawie deklaracji zużycia paliwa podpiszemy umowę rabatową i „od ręki” przekażemy kartę BIZNESTANK. Wydanie karty objęte jest jednorazową opłatą w wysokości 10 złotych. Wystawiamy faktury Vat. Od momentu podpisania umowy, przy każdym zakupie paliw na wszystkich stacjach PKN ORLEN SA , otrzymują Państwo automatycznie naliczony opust – wystarczy, że okażecie kartę BIZNESTANK. Rabat obejmuje również paliwo LPG. Sprzedaż paliw z kartą rabatową BIZNESTANK dokonywana jest w cenie detalicznej obowiązującej w dniu zakupu na danej stacji paliw, pomniejszonej o przyznany opust cenowy. W okresie trzymiesięcznym PKN ORLEN weryfikuje poziom średnich zakupów realizowanych przez klientów BIZNESTANK, tj. dokonuje porównania wstępnie deklarowanego przez klienta wolumenu z realnymi zakupami. Na podstawie weryfikacji PKN ORLEN ma prawo do zmiany warunków opustowych wg załączonej na stronie 4 tabeli. Poza opustem zyskujecie Państwo wygodny sposób rozliczania wydatków na paliwo: - odbieranie faktury zbiorcze tylko na stacji „macierzystej”, gdzie podpisali Państwo umowę BIZNESTANK – na podstawie oryginalnych paragonów z pojedynczych transakcji - odbieranie faktur jednostkowych na pozostałych stacjach, na których dokonywane były transakcje

3 BIZNESTANK Korzyści dla Państwa wynikające z korzystania z naszego programu: Dostępność Największa w kraju sieć stacji paliw, na której otrzymujecie rabat już od momentu podpisania umowy Uproszczone księgowanie wydatków na paliwo Możliwość otrzymywania jednej faktury zbiorczej w miesiącu, wydawanej na podstawie oryginalnych paragonów z całego miesiąca (na stacji na której podpisana jest umowa) Maksymalnie uproszczone formalności przy zawieraniu umowy Wymagamy od Państwa wyłącznie podstawowych dokumentów: kopie NIP i REGON, zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności lub odpis z KRS Przyjazny i wygodny system obsługi Liczba kart dostosowana do potrzeb klienta (wg zasady: jedna karta przypisana do jednego samochodu) Jednorazowa opłata za wydanie karty w wysokości 10 zł. Szybkość wystawiania faktur – niezbędne dane o kliencie zapisane są na karcie (chip)

4 BIZNESTANK – rabaty nawet do 8 groszy
Możliwość korzystania z dodatkowych programów na stacjach ORLEN Możliwość naliczania Punktów Vitay (zgodnie z regulaminem programu Vitay) Atrakcyjne rabaty przy każdym tankowaniu Podstawowy: 4 gr/litr na stacjach ORLEN i 1gr/litr na stacjach BLISKA Możliwość uzyskania rabatu: do 8 gr/l na stacjach ORLEN i 5gr/l na stacjach BLISKA Deklarowane zużycie paliwa (l/m-c) Stacja ORLEN Stacja Bliska 1-500 4 1 5 2 6 3 7 powyżej 8

5 BIZNESTANK – kontakt POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN S.A.
Stacja Paliw nr 1394 ul. Asfaltowa 3 Ruda Śląska Osoba do kontaktu: Kierownik Stacji - Grażyna Mielnik Tel ,


Pobierz ppt "BIZNESTANK Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, pragnę przedstawić ofertę programu BIZNESTANK. Jest to oferta przeznaczona specjalnie dla małych i."

Podobne prezentacje


Reklamy Google