Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

EDYTOR 3D OFERTA 1.Wybierz pamięć USB 2.Wybierz stronę pamięci USB na której chcesz umieścić nadruk 3.Wybierz kolor pamięci, ilość, pojemność oraz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "EDYTOR 3D OFERTA 1.Wybierz pamięć USB 2.Wybierz stronę pamięci USB na której chcesz umieścić nadruk 3.Wybierz kolor pamięci, ilość, pojemność oraz."— Zapis prezentacji:

1

2

3 EDYTOR 3D OFERTA

4

5 1.Wybierz pamięć USB 2.Wybierz stronę pamięci USB na której chcesz umieścić nadruk 3.Wybierz kolor pamięci, ilość, pojemność oraz rodzaj nadruku 4.Wgraj logo z dysku, wpisz tekst lub narysuj własne logo 5.Edytuj logo i tekst- zmieniaj wielkość, położenie lub czcionkę. Usuń niepotrzebne tło logotypu. 6.Możesz edytować kolejne pamięci USB zgodnie z punktami 1-5

6 1.Po zakończonej edycji przejdź do kolejnego etapu – WIZ 3D 2.Zbliżaj i oddalaj widok 3.Oglądaj pamięć w trybie 3D lub 4D 4.Przełącz widok na inne zedytowane produkty 5.Okienko zmiany koloru, ilości i rodzaju nadruku jest cały czas aktywne – w razie potrzeby zmień kolor oraz parametry pamięci 6.Wynik pracy możesz zapisać na dysku w formacie jpg lub…

7 KROK PO KROKU - OFERTA 1…zapytaj o wycenę 2.Przejdź do modułu oferta 3.Zaloguj się podając swój login i hasło 4. Wyślij zapytanie ofertowe do handlowca Wilk Elektronik lub ofertę do twojego klienta.

8

9 Zaakceptowałem już warunki oferty i składam zamówienie na wybrane pamięci USB z logo. Czy mam przesłać dodatkowe materiały do wykonania graweru? Tak, jeśli nie przesłałeś wcześniej logo w krzywych, prosimy abyś zrobił to zaraz po złożeniu zamówienia. Pliki te powinny zostać przesłane w formacie.cdr,.ai,.svg lub.pdf. Od ostatniego zamówienia upłynęło już trochę czasu ale chciałbym powtórzyć to zamówienie. Czy muszę jeszcze raz przygotować wizualizację? Nie, jeśli przy wysyłaniu ostatniego zapytania ofertowego skorzystałeś z opcji Zapisz i wyślij to wszystkie przygotowane przez Ciebie wizualizacje, dostępne są po zalogowaniu w Strefie Klienta – w zakładce Historia ofert. Nie posiadam wymaganego formatu pliku do wykonania wizualizacji a jedynie logo w krzywych. Prosimy o przesłanie logotypu do handlowca lub bezpośrednio na adres wizualizator@wilk.com.pl – przekonwertujemy logo na odpowiedni format pliku. wizualizator@wilk.com.pl Czy wizualizator posiada funkcję edycji logo? Jak mogę usunąć niepotrzebne tło z logotypu? Tak, wizualizator pozwala na edycję logo. Możesz je zmniejszyć, zmienić położenie oraz kolor a także usunąć niepotrzebne tło. Aby usunąć tło logo wybierz warstwę z logo, przejdź do opcji edycji i kliknij Usuń tło. Wybierz kolor tła jaki chcesz usunąć z palety kolorów a następnie przeciągnij suwak znajdujący się pod poleceniem usuń tło. Spójrz na grafikę obok. Czy wizualizator odzwierciedla w 100% kolorystyke pamięci USB? Kolorystyka produktów przedstawionych w wizualizatorze w dużej mierze zależy od rodzaju oraz ustawień monitora. W celu maksymalnego odzwierciedlenia kolorystyki przy każdym z kolorów umieściliśmy jego numer w palecie kolorów CMYK. W przypadku kolorystyki obudowy z anodyzowanego aluminium, podane oznaczenie jest przybliżone ponieważ odbierany kolor uzależniony jest od kąta padania światła. Jak usunąć tło?

10 Jeśli nie znalazłes odpowiedzi na Twoje pytanie, napisz do nas! napisz do nas!wizualizator@wilk.com.pl


Pobierz ppt "EDYTOR 3D OFERTA 1.Wybierz pamięć USB 2.Wybierz stronę pamięci USB na której chcesz umieścić nadruk 3.Wybierz kolor pamięci, ilość, pojemność oraz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google