Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wolontariat w BACZYŃSKIM.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wolontariat w BACZYŃSKIM."— Zapis prezentacji:

1 Wolontariat w BACZYŃSKIM

2 „Człowiek jest wielki nie przez to,
Co posiada, lecz przez to kim jest, Nie przez to, co ma lecz przez to, Czym dzieli się z innymi”. Jan Paweł II

3 WIELKANOC - konkurs stoików i ozdób Świątecznych

4

5 Współpraca ze Stowarzyszeniem „Pomocna dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej
Współpraca ze Stowarzyszeniem „Pomocna dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej. Stowarzyszenie obejmuje opieką dzieci, młodzież i dorosłych niepełnosprawnych umysłowo, którzy dowożeni są do ośrodka z terenu całego powiatu na opiekę dzienną.

6

7 „Podziel się posiłkiem” Tradycją szkoły stała się akcja mająca na celu kształcić przedsiębiorczość wśród młodzieży, ale przede wszystkim uwrażliwiać na potrzeby drugiego człowieka.

8 Młoda Krew Ratuje Życie

9 Cóż może być bardziej wzniosłego niż to,
że honorowo i bezinteresownie jeden człowiek oddaje cząstkę samego siebie bliźniemu! Dzieląc się sobą z drugim człowiekiem, czyni to z dobroci serca, a dobroć serca jest diamentem bez skazy, jest miłością, jest krwią - jest życiem.

10 „Oddając krew – Darujesz życie”

11 Dar najpiękniejszy – SERCE   Są piękne dni późną jesienią, Najpiękniejsze ze wszystkich Co serca i myśli rozpromienią To dni honorowych krwiodawców.   Przypomną każdą chwilę, choć dziesiątki lat mijają Są tak drogie, bliskie, miłe wdzięczność wielką pobudzają.   Za wkład serca krwiodawców, Za każdą kroplę krwi przelaną, Za ich trud i poświęcenie Niech wszyscy się pokłonią.   Świeże kwiaty blisko twarzy, Drżą w ukryciu drogie ręce W oku mgiełka się przydarzy Przebogate, dobre - serce!   Wiersz autorstwa jednego z wolontariuszy


Pobierz ppt "Wolontariat w BACZYŃSKIM."

Podobne prezentacje


Reklamy Google