Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pomoc słabszym w nauce Sprzątanie pobliskiego terenu Pomoc starszym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pomoc słabszym w nauce Sprzątanie pobliskiego terenu Pomoc starszym."— Zapis prezentacji:

1

2 Pomoc słabszym w nauce Sprzątanie pobliskiego terenu Pomoc starszym

3 Na zdjęciu widzimy jedną z naszych wolontariuszek pomagającej słabszej uczennicy ze szkoły podstawowej. Takie korepetycje powinny być częściej organizowane, ponieważ nie wszyscy radzą sobie doskonale w nauce i niektórym brakuje warunków do spokojnej nauki.

4

5 Przyroda to nasze życie

6 W każdej miejscowości są starsi ludzie, który potrzebują naszej młodzieńczej pomocy, którą powinniśmy okazać nie oczekując zapłaty.

7 Każdy może wziąć udział w wolontariacie tylko trzeba chcieć, mieć silną wolę i okazać trochę współczucia i serca. To co zrobiłyśmy to jest nasza początkowa działalność. W przyszłości chcemy razem z naszą panią Sołtys zorganizować wolontariat w naszej miejscowości. Mamy nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej i damy sobie radę z wszystkimi otaczającymi nas problemami.

8

9 Praca w pobliskim schronisku dla zwierząt Organizacja czasu dla dzieci Pomoc osobom niepełnosprawnym Zbiórki materialne dla potrzebujących Przybliżenie wiadomości o nowoczesnych technikach osobom starszym Zachęcanie ludzi do odkrywania swoich talentów Rozwijanie sprawności fizycznych u dzieci jak i starszych poprzez różnego rodzaju wycieczki

10 Każdy z nas nie wie kiedy będzie potrzebował pomocy. Dlatego już od najmłodszych lat powinniśmy kształtować nasze podejście do istot żywych i być wrażliwym na krzywdę innych. Więc i TY przyłącz się do naszej akcji !!!!


Pobierz ppt "Pomoc słabszym w nauce Sprzątanie pobliskiego terenu Pomoc starszym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google