Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bóg zasnął w ludzkim ciele, a wzbudził tych, którzy spali od wieków.... Idzie, aby odnaleźć pierwszego człowieka, jak zgubioną owieczkę. Poszedł więc.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bóg zasnął w ludzkim ciele, a wzbudził tych, którzy spali od wieków.... Idzie, aby odnaleźć pierwszego człowieka, jak zgubioną owieczkę. Poszedł więc."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Bóg zasnął w ludzkim ciele, a wzbudził tych, którzy spali od wieków.... Idzie, aby odnaleźć pierwszego człowieka, jak zgubioną owieczkę. Poszedł więc do nich Pan, trzymając w ręku zwycięski oręż krzyża.... Zbudź się o śpiący i powstań z martwych, a zajaśnieje ci Chrystus.... Powstań, pójdźmy stąd! Starożytna homilia na Świętą Wielką Sobotę

4

5 Boże wszechmogący i wiekuisty, Ty, który zadziwiasz swoimi dziełami miłości, Oświeć wszystkie swoje dzieci, ażeby uwierzyły w wielki cud stworzenia świata, w nadejście pełni czasów oraz w paschalną ofiarę Chrystusa, Twojego Syna, naszego Pana i Boga, który żyje i króluje z Tobą w jedności z Duchem Świętym na wieki wieków. Amen. Z liturgii ambrozjańskiej

6

7 Chryste, zmartwychwstałeś, zmartwychwstałeś, dałeś nam nowe serce i rozpocząłeś nowe stworzenie. Jesteś naszym nowym śpiewem, pokarmem i napojem, oraz wodą żywą. Dajesz Ducha i oto w tę noc stajemy się prawdziwą wspólnotą.

8

9 Niech Jezus Zmartwychwstały wniesie w Wasze życie ogromną radość i moc do dalszego dawania świadectwa o Nim


Pobierz ppt "Bóg zasnął w ludzkim ciele, a wzbudził tych, którzy spali od wieków.... Idzie, aby odnaleźć pierwszego człowieka, jak zgubioną owieczkę. Poszedł więc."

Podobne prezentacje


Reklamy Google