Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jezusowe zaproszenie. Władco potężny, wierny Boże, W swej dłoni dzierżysz losy świata, Zdobisz poranek blaskiem słońca I dajesz ciepło w dnia połowie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jezusowe zaproszenie. Władco potężny, wierny Boże, W swej dłoni dzierżysz losy świata, Zdobisz poranek blaskiem słońca I dajesz ciepło w dnia połowie."— Zapis prezentacji:

1 Jezusowe zaproszenie

2 Władco potężny, wierny Boże, W swej dłoni dzierżysz losy świata, Zdobisz poranek blaskiem słońca I dajesz ciepło w dnia połowie. Zgaś płomień gniewu i niezgody, Zarzewie waśni i wzburzenia, Daj ciałom zdrowie i wytrwałość, Pokojem obdarz nasze serca. Spraw to, nasz Ojcze miłosierny, W jedności Ducha z Twoim Synem; Chwała niech będzie Trójcy Świętej Przez wszystkie wieki nieskończone. Amen. Modlitwa początkowa

3

4 Prześladowania chrześcijan

5 Błogosławieństwa odzwierciedlają oblicze Jezusa Chrystusa i opisują Jego miłość; wyrażają powołanie wiernych włączonych w chwałę Jego Męki i Zmartwychwstania; wyjaśniają charakterystyczne działania i postawy życia chrześcijańskiego; są paradoksalnymi obietnicami, które podtrzymują nadzieję w trudnościach; zapowiadają dobrodziejstwa i nagrodę, które w sposób ukryty są już udzielane uczniom; zostały zapoczątkowane w życiu Najświętszej Maryi Dziewicy i wszystkich świętych. (KKK 1717) Notatka


Pobierz ppt "Jezusowe zaproszenie. Władco potężny, wierny Boże, W swej dłoni dzierżysz losy świata, Zdobisz poranek blaskiem słońca I dajesz ciepło w dnia połowie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google