Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum nr 6 w Tychach Zmiany w Tychach na przestrzeni 20 lat. Miejsca, w których można odpocząć.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum nr 6 w Tychach Zmiany w Tychach na przestrzeni 20 lat. Miejsca, w których można odpocząć."— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum nr 6 w Tychach Zmiany w Tychach na przestrzeni 20 lat. Miejsca, w których można odpocząć.

2 Tychy. Dobre miejsce.

3 Fontanna na Starych Tychach Powstała pod koniec 2009 roku. Fontanna z wydrami przyciąga mnóstwo osób zadziwiając ich swoim niezwykłym urokiem. Przychodzą tu zarówno dzieci jak i dorośli.

4 Fontanna na Starych Tychach Wokół wydr mieszczą się ławeczki oraz różnorodna roślinność. Osoby starsze podziwiają widok tryskającej wody, a dzieci podczas upałów nawet się tam kąpią!

5 Kula na Starych Tychach Jest to największa i najbardziej efektowna fontanna w Tychach. Powstała ona na placu Baczyńskiego jesienią ubiegłego roku.

6 Park przy placu zabaw-Stare Tychy Natomiast rodzice mogą się usadowić na ławeczce naprzeciw placu zabaw na którym bawią się ich pociechy.

7 Park Niedźwiadków Niedźwiadki są ulubionym miejscem zabaw tyskich dzieci od 1962 roku. Raz opuściły park aby przejść proces odrestaurowania z oryginalnego materiału, czyli barwionego sztucznego kamienia rzeźbiarskiego.

8 Fontanna nieopodal Parku Niedźwiadków W czasie gdy niedźwiadki przechodziły odnowę, wyremontowana została również infrastruktura otaczająca pomniki, postawiono nowe ławki, nasadzono zieleni.

9 Park przy Żyrafie Z roku na rok coraz więcej imprez odbywa się na palcu pod Żyrafą, tak więc postanowiono kiedyś dobudować tam ławki, posadzić kwiaty oraz odnowić chodniki co zaowocowało w fakt, iż stało się to jedno z ulubionych miejsc do spędzania wolnego czasu.

10 Jezioro Paprocańskie Gdy pogoda dopisuje można wypożyczyć sprzęt wodny i popływać po jeziorze. Do dyspozycji są: kajaki, rowerki wodne, żaglówki.

11 Jezioro Paprocańskie W tym roku odnowiono chodniki oraz postawiono nowe ławki. Coraz częściej można spotkać tam zwolenników north walkingu oraz kolaży.

12 Dolina trzech stawów Stawy te są wspaniałym miejscem na niedzielne, rodzinne spacery.

13 Dolina trzech stawów Wyremontowano już część alejek. Jednak można również rozłożyć sobie koc na trawie, aby być bliżej natury.

14 Dolina trzech stawów Dodano więcej ławek aby móc w pełni cieszyć się urokami jezior.

15 Park przy ul.Jaracza Jest to jeden z niewielu parków znajdujących się w środku osiedla. Widnieje tu część parku zadrzewiona, górka, polana oraz sadzawka.

16 Izabela Świgoń kl. 2a Katarzyna Lisiecka kl. 2a Gimnazjum nr 6 w Tychach ul.Tołstoja 1,43-100 Tychy Opiekunka Zespołu: p. Maria Mielniczuk W skład Zespołu Projektowego wchodzą… Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Gimnazjum nr 6 w Tychach Zmiany w Tychach na przestrzeni 20 lat. Miejsca, w których można odpocząć."

Podobne prezentacje


Reklamy Google