Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach"— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach
Edukacja w naszej gminie Urząd Gminy w Zdunach

2 Herb gminy Nad rzeką Bzurą i Słudwią zarazem, Za ustroju rozkazem Chłop, panicz i pleban gminę budują, Gdzie dwa koguty nad księgą praw pilnują.

3 Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach
Wszystkie placówki oświatowe zarządzane przez władze Gminy Zduny są systematycznie modernizowane. Do tego celu wykorzystuje się m. in. fundusze pochodzące z Unii Europejskiej.

4 Szkolne obiadki W szkolnej stołówce codziennie możemy zjeść ciepły posiłek, który dostarcza nam energii do pracy. Kuchnia zaopatruje trzy szkoły znajdujące się na terenie naszej gminy.

5 Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach
Jedyne w gminie gimnazjum, do którego uczęszcza 218 uczniów, kierowane jest przez Panią Dyrektor Jolantę Gajewską. Funkcjonuje ono od 1999 roku, a swoją siedzibę ma w dawnym budynku Szkoły Podstawowej.

6 Pracownia historyczna
W roku 2007 szkoła przeszła znaczący remont. Wymieniono wszystkie okna, pomalowano klasy, zakupiono nowe ławki i krzesła do niektórych sal lekcyjnych.

7 Sala gimnastyczna jest OK!
Wszystkich uczniów ucieszyła renowacja sali gimnastycznej, w której odnowiono parkiet, pomalowano ściany, wymieniono okna, które zabezpieczono siatkami. W takim otoczeniu lekcje wychowania fizycznego są jeszcze większą przyjemnością.

8 Szkoła Podstawowa w Nowych Zdunach
Do Szkoły Podstawowej kierowanej przez Panią Dyrektor Małgorzatę Kubiak uczęszcza uczniów. Jej budynek, pochodzący z roku 1936, przeszedł gruntowny remont w 2001 roku.

9 Najmłodsi uczniowie Sala nr 205 jest siedzibą klasy IIb, której wychowawczynią jest Pani Hanna Białas. Kolorowy wystrój przykuwa uwagę i zachwyca.

10 Tutaj języki nie są nam obce
Pracownia języków obcych mieści się w sali nr 5. Niezwykle kolorowa i nowocześnie wyposażona zachęca uczniów do poznawania języka angielskiego i niemieckiego.

11 Szkoła Podstawowa w Bąkowie
Szkoła zarządzana przez Panią Dyrektor Małgorzatę Znyk – Kaszewską kształci obecnie 101 uczniów.

12 Szkoła Podstawowa w Bąkowie
Od 2007 roku budynek szkoły systematycznie zmienia swój wygląd. Nowa elewacja, pomalowane sale lekcyjne robią wrażenie.

13 Dla najmłodszych Od roku szkolnego 2009/2010 funkcjonuje w budynku przedszkole, do którego uczęszcza maluchów. Najmłodsi spędzają wolne chwile na sympatycznym placu zabaw.

14 W skład Zespołu Projektowego wchodzą:
Jagoda Surma 1994, Klasa IIIc Mateusz Ciężarkiewicz 1994, Klasa IIIa Luiza Gawrońska 1994, Klasa IIIb Paulina Majer 1994, Klasa IIIb Klaudia Markowska 1994, Klasa IIIb Szkoła: Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach Imię i nazwisko Opiekuna Zespołu: Marta Wojciechowska Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach"

Podobne prezentacje


Reklamy Google