Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH W TORUNIU

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH W TORUNIU"— Zapis prezentacji:

1 ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH W TORUNIU
20 lat wspólnie z Gminą Miasta Toruń Gmina Miasta Toruń

2 Samorząd Miasta Torunia
Wspólnie już mamy 20 lat, nikt już nie liczy ni godzin ni dat. Samorząd z nami trwa i rządzi na 102. W ciągu tych 20 lat wiele się działo, by nam miasto wypiękniało. „Jestem dumny z tego, że mieszkam w Toruniu, który pięknieje nam z dnia na dzień.”

3 Estetyka Torunia Kamienice przez gminę odnawiane
są przez wszystkich podziwiane. „Widzę zachwyt na twarzach turystów zwiedzających toruńską Starówkę i nie wstydzę się już zaniedbanych kamienic”

4 Ścieżki rowerowe Nowe ścieżki rowerowe są zdrowe i sportowe. I choć każdy o tym wie, ilość ich zawstydza nie tylko mnie. „Jestem rozczarowany zbyt małą ilością ścieżek rowerowych”

5 Drugi most drogowy Drugi most budować chcecie, lecz budowa zatrzymała się na makiecie. „Mieszkam po drugiej stronie Wisły i moim największym marzeniem jest jej przekroczenie bez stania w korkach.”

6 TRANSPORT PUBLICZNY MZK wraz z kierowcami walczy z brudem i niekulturalnymi pasażerami. „Znacznie poprawił się komfort jazdy. Niestety, w godzinach szczytu jeździ za mało autobusów.”

7 SŁUŻBY MUNDUROWE Policja kupiła fajne skutery, a Straż Miejska ma tylko rowery. „Policja jak najbardziej tak. Straż Miejska dzięki fotoradarowi pełni funkcję czysto zarobkową nie przynoszącą żadnego bezpieczeństwa.”

8 TURYSTYKA Hotele w Toruniu mają wiele gwiazdeczek, ale dla samochodów mało miejscóweczek. „Widać, że Toruń odwiedza coraz więcej turystów. Szkoda tylko, że głównym punktem programu zwiedzania jest Starówka, natomiast nie potrafimy sprzedać innych atrakcji turystycznych Torunia.”

9 OSIĄGNIĘCIA GMINY TORUŃ
fontanna „Cosmopolis” budowa Centrum Sztuki Współczesnej stadion żużlowy „ MotoArena” Szkoła Muzyczna - sala koncertowa rozbudowa Szpitala Miejskiego rozbudowa teatru Baj Pomorski rozbudowa UMK wojskowa orkiestra dęta Dziękujemy

10 W prezentacji wykorzystano wypowiedzi mieszkańców Torunia.

11 W skład Zespołu Projektowego wchodzą…
Karolina Kurtyka 1993, Ia/4 Marcin Dobrzyniak 1993, Ia/4 Patryk Chmiel 1993, Ia/4 Maciej Nowak Janusz Makowski 1993, Ia/4 Zespół Szkół Samochodowych im. gen. Józefa Bema w Toruniu Opiekun: Małgorzata Litkowska Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMOCHODOWYCH W TORUNIU"

Podobne prezentacje


Reklamy Google