Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Powstało gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka. Powstało gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka. Rozpoczął się cykl imprez kulturalnych,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Powstało gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka. Powstało gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka. Rozpoczął się cykl imprez kulturalnych,"— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6

7

8 Powstało gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka. Powstało gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka. Rozpoczął się cykl imprez kulturalnych, np. Wiosna Teatralna, Dni Radzionkowa. Rozpoczął się cykl imprez kulturalnych, np. Wiosna Teatralna, Dni Radzionkowa. Zaczęto wydawać bezpłatne pismo Kurier Radzionkowski. Zaczęto wydawać bezpłatne pismo Kurier Radzionkowski. Rozpoczęto modernizację parku na Księżej Górze oraz budowę MOSiR-u. Rozpoczęto modernizację parku na Księżej Górze oraz budowę MOSiR-u. Zaczęto dbać o środowisko oraz bezpieczeństwo w mieście. Zaczęto dbać o środowisko oraz bezpieczeństwo w mieście. Powstało radzionkowskie forum, tj. rynek. Powstało radzionkowskie forum, tj. rynek.

9

10 Czy młodzież ma możliwość realizowania własnych inicjatyw, projektów. ? 2. Czy młodzież ma możliwość realizowania własnych inicjatyw, projektów. ? Myślę, że jeśli znajdzie się grupa osób mających ciekawy i realny do zrealizowania pomysł, to jak najbardziej jest taka możliwość. Muszą to jednak być osoby przedsiębiorcze, pomysłowe i aktywne, bo realizacja każdego przedsięwzięcia wymaga ogromu zapału i ciężkiej pracy. Centrum Kultury ''Karolinka'' to główny ośrodek organizacji koncertów, wystaw itd. Co Pani sądzi o pracy tej placówki. ? 3. Centrum Kultury ''Karolinka'' to główny ośrodek organizacji koncertów, wystaw itd. Co Pani sądzi o pracy tej placówki. ? W radzionkowskiej "Karolince" odbywa się wiele imprez kulturalnych. Można powiedzieć, że Radzionków słynie z wysokiego poziomu różnorakich imprez. Jednakże porównując pracę Centrum Kultury na przestrzeni ostatnich kilku lat, widoczny jest niestety spadek jej formy. Pewnie jest to związane ze zmianą zarządzania tą instytucją.

11 Jak Pani ocenia rozwój kulturalny naszej gminy na przestrzeni 20 lat i zaangażowanie urzędników w tę sprawę? 4. Jak Pani ocenia rozwój kulturalny naszej gminy na przestrzeni 20 lat i zaangażowanie urzędników w tę sprawę? Porównując rozwój kulturalny Radzionkowa z innymi pobliskimi miastami, mogę śmiało stwierdzić, że jesteśmy bardzo prężnie działającą pod tym względem gminą. Zaangażowanie urzędników jest widoczne poprzez efekty. Na przestrzeni tych lat nastąpił ogromny postęp w dziedzinie kultury oraz wzrosło zainteresowanie społeczności lokalnej tego typu imprezami. O Radzionkowie mówi się też pozytywnie w innych miastach.

12 Mieszkańcy gminy pozytywnie mówią o imprezach kulturalnych, które odbywają się na jej terenie. Licznie uczestniczą w koncertach, wystawach, festynach itd. Są bardzo zadowoleni z obecnego burmistrza Gabriela Tobora i jego działań. Młodzież chętnie i często bierze udział w wielu akcjach, które przyczyniają się do ich rozwoju kulturalnego. Można powiedzieć, że nasze miasto zmienia się na lepsze. Zmiany te są doceniane przez mieszkańców Radzionkowa.

13 Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.

14 http://www.radzionkow.pl/ http://www.google.pl/imghp?hl=pl&tab=wi http://pl.wikipedia.org/wiki/Strona_g%C5%82%C3 %B3wna http://pl.wikipedia.org/wiki/Strona_g%C5%82%C3 %B3wna książka pt. Dzieje Radzionkowa rozmówcy prosili o zachowanie anonimowości


Pobierz ppt "Powstało gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka. Powstało gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka. Rozpoczął się cykl imprez kulturalnych,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google