Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Drążnej

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Drążnej"— Zapis prezentacji:

1 Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Drążnej
Sukcesy i plany Urzędu Gminy w mojej miejscowości Urząd Gminy Słupca

2 Urząd Gminy w Słupcy Gmina Słupca jest gminą wiejską. Leży w powiecie słupeckim, w województwie wielkopolskim. Stanowisko wójta pełni Grażyna Teresa Kazuś.

3 GMINA SŁUPCA Gmina Słupca położona jest we wschodniej części woj. wielkopolskiego, w całości w dorzeczu rzeki Warty, w zlewni rzeki Meszny. Powierzchnia gminy wynosi 145 km2. Gmina obejmuje tereny wiejskie otaczające od wschodu, południa i północy miasto Słupcę. Ludność wynosi Gmina ma charakter rolniczy.

4 MŁODOJEWO PARCELE Jest to jedna ze wsi Gminy Słupca. Ma charakter rolniczy, ale zarówno przemysłowy. Znajdują się w niej gospodarstwa rolne, zakłady stolarskie, biuro rachunkowe, oraz firma sprzedająca miał i węgiel oraz gaz. Sołtysem jest Jan Adamczak.

5 DOTYCHCZASOWE ZMAINY Podczas wywiadu rozmawialiśmy z sołtysem wsi Młodojewo Parcele Janem Adamczakiem. Porozmawialiśmy na temat zmian jakie zaszły w ostatnich latach na terenie miejscowości, dzięki działaniu gminy oraz jakie są plany na przyszłość.

6 NOWE DROGI… Pierwszą wskazaną przez sołtysa zmianą były dwa odcinki nowych dróg. Kilka lat temu został położony asfalt na drodze łączącej ulicę Kleczewską z Żelazkowem. W ubiegłym roku powstała droga, która łączy Młodojewo i Różę.

7 OŚWIETLENIE Podczas rozmowy sołtys wspomniał o zamontowanej niedawno lampie, która oświetla zakręt i częściowo skrzyżowanie.

8 PORZĄDEK… W ostatnich miesiącach zostały dostarczone dwa kontenery na śmieci. Dzięki nim mieszkańcom będzie łatwiej utrzymać porządek na terenie miejscowości.

9 PLANY I POTRZEBY NA PRZYSZŁOŚĆ
Kiedy rozmawialiśmy z panem Janem oznajmił nam jakie są potrzeby i oczekiwania lokalnej społeczności na przyszłośc. Wskazał m. in.: dalszą rozbudowę dróg

10 naprawę dróg

11 budowę przystanku autobusowego

12 budowę chodnika

13 budowę oczyszczalni ścieków
Wszystkie te zmiany wpłyną na modernizację naszej miejscowości oraz ułatwią życie mieszkańcom.

14 W skład Zespołu Projektowego wchodzą…
Jacek Śniegowski, klasa III C Krzysztof Paszek, klasa III C Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Drążnej Opiekun zespołu: Pan Marcin Majdecki Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Publiczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Drążnej"

Podobne prezentacje


Reklamy Google