Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Głosuj na Maćka koleżanko kolego a spotka cię w szkole coś przyjemnego!! . .

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Głosuj na Maćka koleżanko kolego a spotka cię w szkole coś przyjemnego!! . ."— Zapis prezentacji:

1 Głosuj na Maćka koleżanko kolego a spotka cię w szkole coś przyjemnego!!
. .

2 Witam. Kandyduję na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Nazywam się Maciej Wyleżałek i chodzę do klasy 3G i mam 18 lat. Uwielbiam sztuki walki i football amerykański. Gotowanie to moja największa pasja. Lubię żyć aktywnie a nie siedzieć w miejscu. Jestem osobą wyluzowaną ,pomocną ,otwartą ,kreatywną , pomysłową i zorganizowaną we wszystko co robię. Uparcie dążę do celu nigdy się nie poddając. Jak każdy mam wiele planów i marzeń które chciałbym zrealizować w życiu szkolnym a także prywatnym. Jedną z nich jest możliwość godnego reprezentowania uczniów w samorządzie szkolnym.

3 Teraz może coś na luzie Zgłosiłem się ponieważ stwierdziłem że będzie fajnie zostać przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego może lubię chodzić w dresach i słucham całymi dniami Hip-Hopu i Rapu ale wydaje mi się że nadawałbym się i spełnił w 100 procentach w takiej funkcji.

4 Planowana działalność w szkole:
1.Pozbycie się rutyny i monotonii w życiu szkoły. 2.Lepsze wykorzystanie czasu, które może być przeznaczone na rozrywkę bądź integrację. 3.Bardziej widoczne i sukcesywne działanie samorządu uczniowskiego oraz zwiększenie kontaktu z uczniami. 4.Podkreślenie najważniejszej i pierwotnej funkcji samorządu uczniowskiego. 5.Tworzenie lepszej pozycji ucznia. 6.Podjęcie starań o lepsze prezentowanie się szkoły „na zewnątrz”. Naszym drugim domem nasza szkołą, I nie nudna lecz wesoła, Wciąż mówi ucz się ucz, Bo nauka to potęgi klucz, Zdobywaj wciąż piąteczki, I nie miej w dzienniku dwójeczki, I pamiętaj ucz się ucz, Bo nauka to nie tylko do potęgi, Lecz i do dobrej pracy klucz.

5 To moje pomysły i plany które mogę wcielić w życie szkoły:
Losowanie szczęśliwego numerka (które zwalnia z pytania ucznia i nie zapowiedzianych kartkówek). Więcej imprez (sportowych , kulturalnych i tematycznych). Skrzynia Anonimowa (skargi ,uwagi lub pomysły) Adres na którym będziecie mogli poruszyć różne tematy w których mogę wam pomóc. Konkurs świąteczne na najbardziej pomysłową dekorację sali. Organizowanie imprez sportowych dla uczniów i nauczycieli. Zachęcanie rodziców do czynnego uczestnictwa w pracach Rady Rodziców.

6 A po za tym obiecuję: Dbać o imię i honor szkoły. Godnie reprezentować uczniów przed gronem pedagogicznym 3.Wprowadzić wiele oryginalnych pomysłów aby umilić czas w szkolę.

7 Mój plan na cały rok: CZERWIEC: Dzień Dziecka
Podsumowanie pracy Samorządu Uczniowskiego za rok szkolny 2012/2013. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 STYCZEŃ: Pomoc w organizacji studniówki. Podsumowanie działalności Samorządu Uczniowskiego za I semestr. WRZESIEŃ: Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Opracowanie planu pracy. Obchody Dnia Chłopaka. LUTY: Tłusty Czwartek. Obchody Dnia Zakochanych-Walentynki. PAŹDZIERNIK: Wprowadzenie uczniów klas pierwszych do społeczności szkolnej. Otrzęsiny klas pierwszych. Ślubowanie klas pierwszych. Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej Organizacja Dnia Zdrowego Żywienia MARZEC: Akademia z okazji Dnia Kobiet. Pierwszy Dzień wiosny KWIECIEŃ: Współorganizowanie Światowego Dnia Ziemi. Uroczyste pożegnanie uczniów klas czwartych. LISTOPAD: Przygotowanie gazetki z okazji Święta Niepodległości. Światowy Dzień Rzucania Palenia (15 listopada). Obchody Międzynarodowego Dnia Tolerancji. Andrzejki.  MAJ: Akademia z okazji Święta 3 maja. Dzień Europejczyka (9 maj) GRUDZIEŃ: Mikołajki dla uczniów. Polski Dzień bez Przekleństw (17 grudnia). Boże Narodzenie w naszej szkole.

8 Maciej Wylężałek. Najlepszy kandydat na przewodniczącego. Głosuj na mnie a nie pożałujesz. Dokonaj mądrego wyboru oddaj głos na mnie. Głos na mnie to droga do przyszłości. Razem możemy więcej .


Pobierz ppt "Głosuj na Maćka koleżanko kolego a spotka cię w szkole coś przyjemnego!! . ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google