Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Działalność bieżąca 2009/2010. Szczęśliwy numerek Szczęśliwy Numerek - inicjatywa polegająca ona na codziennym losowaniu numerka, który jest wywieszany.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Działalność bieżąca 2009/2010. Szczęśliwy numerek Szczęśliwy Numerek - inicjatywa polegająca ona na codziennym losowaniu numerka, który jest wywieszany."— Zapis prezentacji:

1 Działalność bieżąca 2009/2010

2 Szczęśliwy numerek Szczęśliwy Numerek - inicjatywa polegająca ona na codziennym losowaniu numerka, który jest wywieszany w ogólnie dostępnym miejscu. Uczeń, którego numer w dzienniku odpowiada numerowi wylosowanemu jest tego dnia zwolniony od prac domowych, odpowiedzi ustnych, a także pisania kartkówek.

3 Debata na temat działalności Młodzieżowej Rady Miasta Koszalina 18 listopada 2009 roku odbyła się debata na temat działalności Młodzieżowej Rady Miasta Koszalina, a także propozycji nowych inicjatyw realizowanych przez MRMK. Zaproszenie na debatę przyjął Adam Ziętek, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Koszalina VIII kadencji, a także p. Przemysław Jaśkiewicz, dyrektor naszej szkoły. W trakcie debaty prowadzona była ożywiona dyskusja dotycząca działalności MRMK i możliwości jej współpracy z samorządem uczniowskim.

4 Dzień Sportu Samorząd Uczniowski naszej szkoły corocznie organizuje Dzień Sportu przypadający na Pierwszy Dzień Wiosny. Ta ciekawa inicjatywa została przyjęta przez uczniów i stała się jedną z tradycji Gimnazjum nr 11 w Koszalinie.

5 Nasz samorząd owocnie współpracuje z Centralnym Ośrodkiem Szkolenia Straży Granicznej, organizując prelekcje, spotkania o tematyce historycznej, a także konkursy, jak,,Władcy Polski, który podsumowuje tą współpracę w każdym roku szkolnym. Współpraca ze Strażą Graniczną

6

7

8 20 listopada 2009 r. Samorząd Uczniowski zorganizował, wspólnie z Unicefem, szkolne obchody 20 rocznicy uchwalenia Konwencji Praw Dziecka. Zorganizowano pokazy multimedialne, konkurs plastyczny oraz przy obecność telewizji Max wypuszczono w powietrze baloniki z wypisanymi na nich prawami dziecka.

9 Wystawa Głód i niedożywienie na świecie. 16 lutego w naszej szkole zorganizowaliśmy wystawę pt. "Głód i niedożywienie na świecie" Przygotowaliśmy plakaty, projekty, pokaz multimedialny.


Pobierz ppt "Działalność bieżąca 2009/2010. Szczęśliwy numerek Szczęśliwy Numerek - inicjatywa polegająca ona na codziennym losowaniu numerka, który jest wywieszany."

Podobne prezentacje


Reklamy Google