Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Hej, nazywam się Sylwia Maciejewska i chodzę do klasy 3A. Myślę, że kojarzycie mnie ze szkolnych korytarzy i rozmaitej działalności w samorządzie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Hej, nazywam się Sylwia Maciejewska i chodzę do klasy 3A. Myślę, że kojarzycie mnie ze szkolnych korytarzy i rozmaitej działalności w samorządzie."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4 Hej, nazywam się Sylwia Maciejewska i chodzę do klasy 3A. Myślę, że kojarzycie mnie ze szkolnych korytarzy i rozmaitej działalności w samorządzie szkolnym. Jestem osobą pogodną i codziennie staram się zarażać uśmiechem wszystkich w około. Nie wywyższam się nad innymi i z chęcią pomagam znajomym oraz młodszym kolegom. Jako przewodnicząca będę starać się nie tylko stawiać cele, ale przede wszystkim do nich dążyć. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby umilić atmosferę w naszej szkole. Postaram się o zorganizowanie większej ilości kółek zainteresowań, zajęć pozalekcyjnych oraz dyskotek i zabaw szkolnych. Dołożę wszelkich starań o to, aby jak najlepiej reprezentować nasze gimnazjum poza jego murami. Więc jeśli chcecie z uśmiechem kroczyć wraz ze mną korytarzami tej szkoły serdecznie zachęcam Was do głosowania na mnie.

5

6 Cześć! Nazywam się Ania Domagała, chodzę do 3D i zapewne większość z Was mnie już zna. Jestem niewielką blondynką o wielkich marzeniach i ambicjach. Co więcej? Dlaczego startuję na przewodniczącą? No nie wiem, jest to mój ostatni rok w tej szkole dlatego chciałabym coś do niej wnieść. Od ponad roku działam w samorządzie szkolnym, więc mogę stwierdzić, że wiem co dzieje się w naszej szkole, a co mogłoby się wydarzyć. Szkoła nie jest tylko miejscem gdzie chodzimy, bo rodzice nam każą. Jest to nasz tak jakby drugi dom, miejsce gdzie spotykamy znajomych czy przyjaciół, więc warto by było wspominać ją jako dobry okres w naszym życiu. Ciężko mi z miejsca stwierdzić co mogłabym zdziałać, ale wiem, że chciałabym, aby nasza szkoła była żywa. Co roku w naszej szkole powtarzają się przeróżne imprezy, akcje i tym podobne sprawy. Może zamiast szukać coraz to nowszych rozwiązań jak uczynić tę szkołę lepszą zostańmy przy starych tylko włóżmy w nie więcej zaangażowania i radości. Każda taka akcja jest w naszej szkole nagłaśniana i rozkręcana przez uczniów, rzadko jednak słyszymy o akcjach wymyślanych przez uczniów. Zepnijmy się w tym roku, zadziałajmy razem, szukajmy wspólnie pomysłów, żeby każdy zostawił tu coś po sobie. Kolejną sprawą jest czasem mniej, czasem bardziej działający radiowęzeł. Oprócz regularnie powtarzanych informacji dodajmy więcej elementów muzycznych, życzeń czy pozdrowień, a może i odrobinę Waszego autorstwa. Może są to sprawy zbyt proste, ale sensowne. Może nam nie wypalić, ale warto spróbować. Może nie jestem idealną kandydatką, ale chciałabym żeby nasza szkoła była idealna.

7

8 Mikołaj Zawieja. Witam. Nazywam się Mikołaj Zawieja. Jestem z klasy 2D. W tym roku szkolnym kandyduję na przewodniczącego Samorządu Szkolnego. Jestem człowiekiem otwartym i chętnie wysłuchuje innych, a także staram się pomagać gdy sytuacja tego wymaga. Mam bardzo dobry kontakt z nauczycielami, co przekłada się na lepszą współpracę i bardziej efektywne oraz efektowne działanie w szkole. Uwielbiam uprawiać różne sporty, imprezować oraz udzielać się społecznie. Moim głównym celem jest sprawienie, by szkoła stała się nie tylko miejscem do nauki, ale także obszarem wspólnych spotkań, imprez ogólnoszkolnych i socjalizacji społecznej. Uważam, że w naszej szkole potrzebny jest przewodniczący, który jest racjonalny i stanowczy. Tak jak mój poprzednik, chcę mieć luźny kontakt z Wami. Chcę wysłuchiwać Waszych opinii na temat funkcjonowania naszej szkoły i wszystkie trafne uwagi wdrażać w życie. Mam za cel sprawić, żeby powstał zwyczajny kontakt z nauczycielem jak człowiek z człowiekiem, by uczniowie byli w stanie wyrażać swoje poglądy, a nauczyciele wysłuchiwać ich sprawiając, że uczy się efektywniej i w lepszej atmosferze. Liczę na wasze głosy i poparcie. Z wyrazami szacunku

9

10

11 1 Lekcja 2F 3F 2G 1A 2 Lekcja 1C 2E 2G 2C 3 Lekcja 2D 1B 3B 1H 4 Lekcja 1E 2H 3A 3D 5 Lekcja 1D 1F 3C 3F 6 Lekcja 2A 2B 1C 3H Głosowanie będzie trwało w godz. 8.00-13.25

12 PAMIĘTAJ!!! ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU MUSISZ WYLEGITYMOWAĆ SIĘ IDENTYFIKATOREM LUB INNYM DOWODEM TOŻSAMOŚCI.

13 JA I KLASA II D ZAPRASZAMY NA WYBORY PROJEKT I WYKONANIE: MICHAŁ MATYSIK I PRZEMYSŁAW KALISZ W RAMCH PROJEKTU EDUKACYJNEGO: Samorządy mają głos. ZA POMOC DZIĘKUJEMY: google.pl/grafika


Pobierz ppt "Hej, nazywam się Sylwia Maciejewska i chodzę do klasy 3A. Myślę, że kojarzycie mnie ze szkolnych korytarzy i rozmaitej działalności w samorządzie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google