Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Twoim kandydatem na przewodniczącego!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Twoim kandydatem na przewodniczącego!"— Zapis prezentacji:

1 Twoim kandydatem na przewodniczącego!
Weronika Czul Twoim kandydatem na przewodniczącego!

2 Słów kilka o mojej osobie
Jeszcze jako dziecko moją pasją stała się jazda konna, jak również turystyka górska. Ktoś wtedy powiedział mi, że największą chwałą nie jest nigdy nie spadać, ale wsiadać po każdym upadku. Dało mi to wiarę w siebie, wytrwałość w dążeniu do celu i umiejętność nieustannej walki z przeciwnościami.

3 "Jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz
"Jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz. A ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć: 'no to patrz'."

4 Kreatywność & Pomysłowość
Od dwóch lat aktywnie działam w samorządzie szkolnym, współpracuję także z Młodzieżową Radą Miejską. Potrafię wziąć odpowiedzialność za swoje słowa i czyny. Daję z siebie tyle, ile się da. Na pierwszym miejscu stawiam dobro i interes ucznia. Jestem osobą kreatywną i chętnie zawieram nowe znajomości. Jeżeli dane mi będzie zostać waszym przedstawicielem, mogę dać słowo, że będę godnie sprawowała tę funkcję.

5 "Jak górskie szczyty dookoła, patrzymy na siebie odseparowani dolinami, za duzi by przemknąć niepostrzeżenie obok, za mali by dotknąć nieba."

6 Plan pracy wersja oficjalna
Organizacja komersu dla klas trzecich Dyskoteki tematyczne Konkursy różnotematyczne Konkurs na najlepszą maskotkę szkoły Założenie przez uczniów kółek zainteresowań Założenie Klubu Filmowego Urządzenie wystaw fotografii i prac plastycznych uczniów naszej szkoły Pomoc w nauce uczniom słabszym Organizacja Dnia Ucznia- różnorodne konkursy, a do wygrania bilety „nie-pytania”

7 „Budząc się każdego dnia, wyruszasz w drogę
„Budząc się każdego dnia, wyruszasz w drogę. Zasypiając, możesz przeliczyć przebyte kilometry rozmów, zachwytów, kłopotów, rozmyślań. Jeśli każdego ranka wiesz, dokąd i dlaczego tam chcesz dotrzeć, czeka cię radość nienadaremnej drogi.” „Per aspera ad astra”

8 Wersja dla uczniów  Marzeniem każdego z nas jest nauka w szkole, w której: Z kranów przy umywalkach cieknie coca-cola lub inne napoje chłodzące Można używać samopiszących długopisów, które nie robiłyby błędów ortograficznych Do wyważania ocen zainstalowana jest waga, która zawyżałaby oceny na korzyść ucznia Zarządzony jest przynajmniej raz na kwartał Dzień Generalnego Przebaczania i spełniania wszystkich pragnień uczniowskich Zmienione są proporcje miesięcy wakacyjno-szkolnych z 2 do 10, na 6 do 6 Usunięte ze słownika są wyrazy „wagarowicz” i „leń” jako obraźliwe dla człowieka w wieku szkolnym Do programu zakończenia szkolnego wprowadzone jest podziękowanie każdemu uczniowi z osobna, za to, że wytrzymał całoroczne starcie – on kontra kilkudziesięcioosobowa rada pedagogiczna Dla każdego nieprzygotowanego ucznia rozdawane są czapki „niewidki” Na razie ta szkoła to marzenie, ale zawsze można zrobić coś w tym kierunku …

9 „Myślimy o naszej przyszłości...a przyszłość zaczyna się Dziś!”
„Myślimy o naszej przyszłości...a przyszłość zaczyna się Dziś!”

10 Zagłosuj na mnie a nie będziesz musiał chodzić do szkoły !*
*oczywiście w niedziele i święta 


Pobierz ppt "Twoim kandydatem na przewodniczącego!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google