Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bezstronność moderacji. Rzetelność i rzeczowość wypowiedzi. Możliwość odebrania głosu przez prowadzące (niezgodności z regulaminem debaty) Zakaz ataków.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bezstronność moderacji. Rzetelność i rzeczowość wypowiedzi. Możliwość odebrania głosu przez prowadzące (niezgodności z regulaminem debaty) Zakaz ataków."— Zapis prezentacji:

1

2 Bezstronność moderacji. Rzetelność i rzeczowość wypowiedzi. Możliwość odebrania głosu przez prowadzące (niezgodności z regulaminem debaty) Zakaz ataków personalnych. Dobre obyczaje i kultura słowa. Kary porządkowe (upomnienie lub wyproszenie z debaty)

3

4 Każda klasa wybiera swojego przedstawiciela do RSU. RSU składa się oficjalnie z 21 członków stałych, wybieranych na okres 1 roku szkolnego. Do pracy w RSU mogą również włączać się uczniowie spoza rady, którzy chcą uczestniczyć w działaniach RSU. Prezydium RSU tworzą wybrani w wyborach bezpośrednich Przewodniczący RSU, Wiceprzewodniczący RSU oraz Sekretarz RSU.

5 Na jakich zasadach opiera się współpraca RSU z uczniami? W jakim stopniu uczniowie uczestniczą w akcjach organizowanych przez RSU? W jaki sposób RSU stara się zaspokoić potrzeby uczniów? Czy istnieją jakieś przeszkody dla uczniów w uczestniczeniu w akcjach RSU?

6 Jak dyrekcja ocenia pracę RSU? Jak wygląda współpraca opiekuna Samorządu Szkolnego z RSU? Jak RSU zabiega o współpracę z dyrekcją i na jakich zasadach przebiega?

7 Kto najlepiej potrafi dostrzec potrzeby uczniów? UczniowieNauczyciele Rodzice Pedagog szkolny Inne Jak samorządy lokalne mogą współpracować z samorządami szkolnymi? Jak może wyglądać współpraca RSU z Młodzieżową Radą Miasta i Młodzieżową Radą Powiatu? Co można byłoby w tej współpracy poprawić?

8 W jaki sposób odbywa się wybór przewodniczącego RSU? Jakie zaszły zmiany dotyczące głosowania i z jaką reakcją zostały one przyjęte?

9 Publiczne Gimnazjum nr 2 w Starogardzie Gdańskim Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim

10 Gazetka szkolna Szczęśliwy numerek Aktywacja szkolnego wolontariatu

11

12


Pobierz ppt "Bezstronność moderacji. Rzetelność i rzeczowość wypowiedzi. Możliwość odebrania głosu przez prowadzące (niezgodności z regulaminem debaty) Zakaz ataków."

Podobne prezentacje


Reklamy Google