Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

HiszPANIA Przygoda zycia 3 miesiace … 12 tygodni … 90 dni … 2160 godzin … Pieciu polskich uczniów w odleglym kraju.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "HiszPANIA Przygoda zycia 3 miesiace … 12 tygodni … 90 dni … 2160 godzin … Pieciu polskich uczniów w odleglym kraju."— Zapis prezentacji:

1 HiszPANIA Przygoda zycia 3 miesiace … 12 tygodni … 90 dni … 2160 godzin …
Pieciu polskich uczniów w odleglym kraju

2 Nasza „ super „ piątka Wiktoria Julia Angelika Michał Kuba

3 Przed samym wyjazdem trwały spore przygotowania
Przed samym wyjazdem trwały spore przygotowania . Zakupy, nauka nowego języka, szkolenia itd. W końcu nadeszły ostatnie dni z rodziną, przyjaciółmi, z Polską i Rydułtowami… Dnia 15 września 2011r. wylecieliśmy do Hiszpanii, rozpoczęliśmy naszą przygodę życia ! Całe szczęście, że była z nami p. Basia Staniczek – Szurek . Każdy z nas był ciekawy jakie tam jest życie, ich kultura itd. Każdy się bał, cieszył, nie umieliśmy opanować naszych emocji.

4 Do naszego „nowego” miasta w Hiszpanii – Colindres dotarliśmy późnym popołudniem. Uff ale ciepło było ! W Colindres czekali na nas wszyscy ze serdecznym powitaniem. Wtedy pierwszy raz na oczy widzieliśmy nasze nowe rodziny i naszych partnerów. Tego dnia były nasze pierwsze kroki po mieście, pierwsze rozmowy w obcym języku. Odczuwaliśmy w sobie adrenalinę, stres, ciekawość i odrobinę skrępowania.

5

6

7 Nasi hiszpańscy partnerzy
Celia Marcos Ivan Lara Marta

8 Pierwszy dzień w szkole

9 SZKOŁA Już 16 września byliśmy w szkole. Mimo to iż inni uczniowie mieli lekcje, my zwiedzaliśmy szkołę, przedstawiano nam nauczycieli. Poznaliśmy także ogromną ilość nowych kolegów oraz koleżanek. Wszyscy okazali się mili oraz wszyscy byli nami zainteresowani. Od szkoły dostaliśmy torby, w których były zeszyty, teczki oraz przyrządy szkolne .

10

11 Colindres to miasto w którym mieszkaliśmy przez całe 3 miesiące, gdzie chodziliśmy do szkoły, i miasto gdzie spędzaliśmy czas wolny. Jest ono położone we wschodniej części Cantabrii ( Hiszpania ) Mieści się tam port rybacki. Miasto jest połączeniem gór oraz morza .

12

13 W Y C I E C Z K I Podczas naszego pobytu zorganizowano nam parę wycieczek . Do takich miast jak : - Potes - Bilbao - Madryt - Vitoria - Santander - BARCELONA

14 POTES VITORIA

15 BILBAO

16 MADRYT Do Madrytu polecieliśmy na szkolenia. Gdzie się uczyliśmy i bawiliśmy. Spotkaliśmy tam ludzi z różnych krajów. Rozszerzaliśmy nasze umiejętności językowe a także zwiedzaliśmy sam Madryt .

17 Welcome to Barcelona Bienvenidos a Barcelona Witamy w Barcelonie
Wyjazd do Barcelony to najlepsza wycieczka. Wycieczka, której nigdy żaden z nas nie zapomni. W Barcelonie spędziliśmy 4 dni . 5 Polaków, nasi hiszpańscy partnerzy, wszyscy byliśmy pod opieką Gerardo Carbajo Suárez .

18

19 I tak minęły całe 3 miesiące. Dnia 16 grudnia 2011r
I tak minęły całe 3 miesiące. Dnia 16 grudnia 2011r . zakończyliśmy swoją przygodę życia. Szczęśliwi i dumni z siebie . Ale także odrobinę smutni . Nigdy nie zapomnimy, będziemy to jeszcze wspominać przez długie lata. Teraz każdy z nas może głośno powiedzieć „ Hiszpania nasz drugi dom „ …

20

21 Na sam koniec chcemy podziękować wszystkim którzy nas wspierali, pomagali i o nas pamiętali .
W szczególności pani Barbarze Staniczek- Szurek oraz panu Gerardo Carbajo Suárez . Pani dyrektor Alicji Kołodziej, oraz naszym nauczycielom z Gimnazjum nr 1 w Rydułtowach . Angelika, Julia, Wiktoria, Michał i Jakub .


Pobierz ppt "HiszPANIA Przygoda zycia 3 miesiace … 12 tygodni … 90 dni … 2160 godzin … Pieciu polskich uczniów w odleglym kraju."

Podobne prezentacje


Reklamy Google