Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przedsiębiorczość - cecha działania zmierzającego do zapewnienia racjonalnej i efektywnej koordynacji zasobów gospodarczych firmy. W praktyce przedsiębiorczość

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przedsiębiorczość - cecha działania zmierzającego do zapewnienia racjonalnej i efektywnej koordynacji zasobów gospodarczych firmy. W praktyce przedsiębiorczość"— Zapis prezentacji:

1

2 Przedsiębiorczość - cecha działania zmierzającego do zapewnienia racjonalnej i efektywnej koordynacji zasobów gospodarczych firmy. W praktyce przedsiębiorczość to czwarty (obok pracy, ziemi i kapitału) czynnik wpływający na efektywność przedsiębiorstwa.

3 Nauka przedsiębiorczości realizowana jest jako oddzielny przedmiot. Dzięki zdobytej wiedzy w tym zakresie, staniesz się o wiele bardziej wartościowy na rynku pracy.

4

5

6 Jest to projekt systemowy realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez Samorząd Województwa Śląskiego w partnerstwie ze Śląskim Kuratorem Oświaty.

7 Scharakteryzowanie umiejętności zawodowych i kompetencji Określenie celów zawodowych i sposobów ich realizacji Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, pisania CV i listu motywacyjnego zajęcia pozaszkolne m.in. z języka angielskiego, technologii informacyjno - komunikacyjnej ICT, projektowania stron www, systemów i sieci komputerowych Różnego rodzaju kursy, m.in. prawa jazdy kat. B, C, T, operatora koparki, operatora wózków widłowych, spawacza, barmański, kelnerski, grafika komputerowego, obsługi programów księgowych, rachunkowości i wiele innych staże/praktyki m.in. w branżach: informatycznej, gastronomicznej, mechanicznej, elektronicznej, ogrodniczej Kursy on-line oraz platforma e-learningowa

8 Jest to projekt systemowy realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki przez Samorząd Województwa Śląskiego w partnerstwie ze Śląskim Kuratorem Oświaty.

9 Projekt ten ma na celu przygotowanie uczniów szkół średnich do wejścia na rynek pracy. Projekt obejmuje m.in.: szkolenia tradycyjne na temat przedsiębiorczości, szkolenia e-learningowe, doradztwo z zakresu podejmowania inicjatyw gospodarczych, wsparcie doradcy zawodowego

10

11 Jest to projekt edukacyjny, którego celem jest promowanie wśród młodzieży idei dalszego kształcenia, poprzez wprowadzenie do szkół akademickiej atmosfery w postaci Ciekawej lekcji – wykładów popularnonaukowych opracowanych pod kątem uczniów szkół średnich.

12

13 Celem Konkursu jest rozwijanie wśród uczniów przedsiębiorczych postaw, ekonomicznych umiejętności oraz zasobu wiedzy teoretycznej i praktycznej, a także wzmacnianie integracji młodzieży ze środowiskiem biznesu w Żorach. W konkursie tym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody.

14


Pobierz ppt "Przedsiębiorczość - cecha działania zmierzającego do zapewnienia racjonalnej i efektywnej koordynacji zasobów gospodarczych firmy. W praktyce przedsiębiorczość"

Podobne prezentacje


Reklamy Google