Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nazwa, logo i (opcjonalnie) motto firmy. Fakty o firmie Branża - w jakiej branży działacie? Produkt – co chcecie sprzedawać? (pamiętajcie o konkretach!)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nazwa, logo i (opcjonalnie) motto firmy. Fakty o firmie Branża - w jakiej branży działacie? Produkt – co chcecie sprzedawać? (pamiętajcie o konkretach!)"— Zapis prezentacji:

1 Nazwa, logo i (opcjonalnie) motto firmy

2 Fakty o firmie Branża - w jakiej branży działacie? Produkt – co chcecie sprzedawać? (pamiętajcie o konkretach!) Wpływ na środowisko naturalne: pozytywnie (w jaki sposób?) neutralnie negatywnie (w jaki sposób?)

3 Innowacyjność Czy jesteście innowacyjni? Jeśli jesteście, to w czym Wasza innowacyjność się przejawia? UWAGA! Zgodnie z definicją Regionalnej Strategii Innowacji, innowacyjne przedsiębiorstwo to takie, które wdrożyło nowe lub znacząco udoskonalone rozwiązanie technologiczne lub organizacyjne w obrębie produktów lub procesów w niewielkiej odległości czasowej od aplikowania do Startera.

4 Klienci i rynek Kim jest Wasza grupa docelowa (jej najważniejsze charakterystyki)? Czy macie już klientów, którzy kupują Wasz produkt? Jeśli macie już klientów, to podajcie ich konkretne przykłady? Jakich klientów chcecie pozyskać w najbliższym czasie (konkretne przykłady)? Gdzie dokładnie działacie (region, kraj, Europa, świat)?

5 Sprzedaż Jak chcecie sprzedawać swój produkt (kanały)? Jaki jest Wasz model biznesowy, czyli na czym chcecie zarabiać?

6 Konkurencja Kto według Was jest Waszą największą konkurencją i dlaczego? Co sprawia, że jesteście lepsi od swojej konkurencji? Jakie są Wasze słabe strony względem konkurencji?

7 Marketing Jakimi sposobami zamierzacie zdobyć klientów? Gdzie dokładnie chcecie się promować? Jakimi kanałami chcecie dotrzeć do klientów?

8 Plany na przyszłość Pokażcie, jaki będzie Wasz produkt za 3-5 lat? Pokażcie, na jakich rynkach będzie działać za 3-5 lat? Pokażcie, z kim chcecie konkurować za 3-5 lat?

9 Zespół Kogo firma ma już na pokładzie (doświadczenie, wykształcenie, role)? Kogo Wam jeszcze brakuje (jakich kompetencji szukacie)? Czy macie już jako zespół jakieś wspólne osiągnięcia? Jak długo razem pracujecie?

10 Współpraca/możliwość nawiązania usług wzajemnych: współpraca z innymi przedsiębiorstwami w zakresie działań rozwojowych np. doradczych, innowacyjnych, informatycznych TAK (w jakim zakresie? z kim?) NIE współpraca z jednostkami naukowo – badawczymi TAK (w jakim zakresie? z kim?) NIE

11 STARTER bo… Jakie są Wasze oczekiwania wobec nas? Co jest powodem, że chcecie tu być? Dlaczego mamy akurat Was zaprosić do Startera?

12 Na koniec… Jeśli chcecie coś dodać (o czym nie wspomnieliście wcześniej – ten slajd jest właśnie po to)


Pobierz ppt "Nazwa, logo i (opcjonalnie) motto firmy. Fakty o firmie Branża - w jakiej branży działacie? Produkt – co chcecie sprzedawać? (pamiętajcie o konkretach!)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google