Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OFERTA INWESTYCYJNA POWIATU WROCŁAWSKIEGO

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OFERTA INWESTYCYJNA POWIATU WROCŁAWSKIEGO"— Zapis prezentacji:

1 OFERTA INWESTYCYJNA POWIATU WROCŁAWSKIEGO
Powiat Wrocławski to miejsce wyjątkowe ze względu na swoje walory przyrodniczo – turystyczne oraz życzliwość władz lokalnych zainteresowanych stałym rozwojem regionu. Atuty Powiatu Wrocławskiego docenili liczni inwestorzy lokując swój kapitał, jak również partnerzy zagraniczni, którzy zdecydowali się na współpracę z nami. Powiat Wrocławski znajduje się w czołówce powiatów o największym potencjale rozwojowym w Polsce. Świadomi zalet własnego regionu prezentujemy atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną na południe od TSSE „EURO-PARK WISŁOSAN”

2 Położenie: obszar aktywności gospodarczej położony jest na
terenie Gminy Kobierzyce, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia

3 Teren aktywności gospodarczej – 3A - zlokalizowany jest pomiędzy miejscowościami Małuszów, Żerniki Małe, Krzyżowice na południe od drogi krajowej nr 35 Wrocław – Jelenia Góra.

4 Nieruchomość inwestycyjna - 3A - położona jest w pobliżu obiektów: LG PHILIPS LCD, LG ELECTRONICS, Heesung, Toshiba Co.

5 Opis: nieruchomości niezabudowane, dojazd drogą Krzyżowice –
Małuszów, oraz planowany jest dojazd z drogi krajowej nr 35 na wysokości „EURO-PARK WISŁOSAN”, projektowane są linie elektroenergetyczne NN/WN 400 , kW 110 oraz stacja elektroenergetyczna. Powierzchnia: obszar aktywności gospodarczej to 104 ha.

6 Nieruchomość inwestycyjna podzielona została na działki o dogodnych powierzchniach, mniejszych około 3ha do 6ha oraz większych od 7 ha do 14 ha.

7 Przeznaczenie: w miejscowym planie zagospodarowania
przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest pod tereny aktywności gospodarczej, z urządzeniami towarzyszącymi; podstawowe zagospodarowanie obejmuje produkcję, usługi oraz bazy transportu i logistyki, w tym składy, magazyny i stacje paliw, przeznaczenie dopuszczalne m.in. obiekty małej architektury, telekomunikacyjne obiekty budowlane.

8 Media: Teren uzbrojony jest w sieć wodociągową, podłączenie do kanalizacji oraz do energii
elektrycznej w odległości około 600m. Sieć telekomunikacyjna zlokalizowana w odległości około 30m. Sposób udostępnienia terenu: sprzedaż w trybie przetargu. Szczegółowe informacje: Starostwo Powiatowe we Wrocławiu, Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami, tel. 071/ wew. 406.


Pobierz ppt "OFERTA INWESTYCYJNA POWIATU WROCŁAWSKIEGO"

Podobne prezentacje


Reklamy Google