Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

LOTNISKO I TERENY OKOŁOLOTNISKOWE - Nowe Miasto n/Pilicą

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "LOTNISKO I TERENY OKOŁOLOTNISKOWE - Nowe Miasto n/Pilicą"— Zapis prezentacji:

1 LOTNISKO I TERENY OKOŁOLOTNISKOWE - Nowe Miasto n/Pilicą
Nieruchomość – byłe lotnisko wojskowe – położone na północno – zachodnich obrzeżach Nowego Miasta nad Pilicą, 2,5 km od centrum, w pobliżu rozgałęzienia dróg prowadzących w kierunkach Warszawy, Tomaszowa Maz., Radomia, Piotrkowa oraz ok. 30 km od międzynarodowych dróg Warszawa – Kraków i Warszawa – Katowice. Dojazd do nieruchomości z miasta drogami lokalnymi o nawierzchni utwardzonej. Sąsiedztwo i otoczenie nieruchomości stanowi teren osiedli mieszkaniowych i małych zakładów przetwórczych.

2 OPIS Województwo: mazowieckie Powiat: grójecki Gmina: Nowe Miasto nad Pilicą Powierzchnia gruntu: 513,01 ha Ilość budynków: 89 Powierzchnia użytkowa budynków: m2 Połączenia komunikacyjne: Lotnisko – Okęcie – 74 km Media: elektryczność, kanalizacja, woda

3 OPIS Nieruchomość składa się z części koszarowej, zaplecza socjalnego, budynków i budowli spełniających funkcje techniczne i logistyczne oraz lotniska z rozbudowaną infrastrukturą lotniskową. W skład wchodzi 14 działek niezabudowanych i 28 zabudowanych. Większość zabudowy to jedno i wielokondygnacyjne budynki murowane, magazyny oraz składy otwarte, półotwarte i zamknięte. Nieruchomość wyposażona jest w sieć energetyczną, wodociągową i kanalizacyjną, posiada własne ujęcie wody. Teren jest oświetlony i ogrodzony. Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą.

4 MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA
Produkcyjna Usługowo-handlowa Magazynowa Rekreacyjno-turystyczna Mieszkaniowa Lotnisko może być zagospodarowane w segmentach lub w całości, nie tracąc charakteru i funkcji lotniczej.

5 LOKALIZACJA - WYRYS www.amw.com.pl
Zdjęcie lotniska z lotu ptaka z wyznaczonymi granicami lotniska

6 www.amw.com.pl www.amw.com.pl
Od strony północnej i zachodniej lotnisko okalają pola uprawne, sady owocowe i plantacje warzyw. Rejon Nowego Miasta od północy to przede wszystkim ogromne tereny sadownicze i plantacje. OKOLICE LOTNICKA

7 OKOLICE LOTNISKA CD. www.amw.com.pl www.amw.com.pl
Od południowego wschodu lotnisko przylega do miasta Nowe Miasto nad Pilicą, natomiast od południa jego granice wyznacza wieś Łęgonice oraz przepiękna rzeka Pilica. Na południu rozciągają się lasy.

8 TEREN NIERUCHOMOŚCI www.amw.com.pl
Sama nieruchomość składa się z płyty lotniska z betonowym pasem startowym i rozbudowaną infrastrukturą lotniskową oraz z części koszarowej, zaplecza socjalnego i technicznego, budynków i budowli spełniających funkcje logistyczne.

9 ZABUDOWA NA TERENIE NIERUCHOMOŚCI
Przykładowa różnorodność zabudowy znajdująca się na terenie nieruchomości.

10 Na terenie nieruchomości znajduje się:
- 89 budynków i budowli o łącznej powierzchni użytkowej m2; - pas startowy – 2400 x 60 m; - drogi kołowania; - betonowe płaszczyzny postojowe samolotów m2;

11 GALERIA Obraz nieruchomości z lotu ptaka

12 Widok na nieruchomość i okolicę od strony Nowego Miasta

13 USYTUOWANIE NIERUCHOMOŚCI NA MAPIE

14 ZAPRASZAMY DO PRZETARGU SZCZEGÓŁY OFERTY NA STRONIE INTERNETOWEJ


Pobierz ppt "LOTNISKO I TERENY OKOŁOLOTNISKOWE - Nowe Miasto n/Pilicą"

Podobne prezentacje


Reklamy Google