Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pierwszy portal społeczno ś ciowy dla nauczycieli i edukatorów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Pierwszy portal społeczno ś ciowy dla nauczycieli i edukatorów."— Zapis prezentacji:

1 Pierwszy portal społeczno ś ciowy dla nauczycieli i edukatorów

2 To portal na którym tworzysz swój własny profil, dodajesz znajomych, obserwujesz co dzieje si ę w grupach w których uczestnicz ą, Widzisz zasoby, które dodaj ą.

3 To Kalendarz szkolny z ciekawymi wydarzeniami. W jednym miejscu zgromadzili ś my daty, które pomog ą zaplanowa ć Ci roczn ą prace z uczniami. Wydarzenia s ą opisane – znajdziesz przy nich materiały do wykorzystania na zaj ę ciach z uczniami.

4 To Forumowisko czyli grupy dyskusyjne, projektowe i inne – mog ą by ć otwarte dla wszystkich albo zamkni ę te tylko dla wybranych osób. Pomog ą Ci zorganizowa ć współprace z innymi. Je ś li szukasz grup tematycznych prowadzonych przez ekspertów – znajdziesz je tutaj!

5 To Baza zasobów edukacyjnych - materiałów do wykorzystania na lekcjach. Wszystkie zasoby podzielone s ą wg. tematów oraz w etapów edukacji. Korzystaj z nich i dodawaj własne!

6 To rozwój zawodowy: szkolenia, warsztaty, kursy e-learningowe. Obserwujemy nowe trendy w edukacji, promujemy nowe metody nauczania.

7 To Edu-news - artykuły, wywiady, nowinki edukacyjne.

8 Portal tworzony dla i przez nauczycieli Szukamy ludzi z pasj ą nauczania. Jeste ś jednym z nich? Je ś li tak przył ą cz si ę do ucz ę zpasj ą.pl!ucz ę zpasj ą.pl Twórz razem z nami społeczno ść która zmienia oblicze edukacji!


Pobierz ppt "Pierwszy portal społeczno ś ciowy dla nauczycieli i edukatorów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google