Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZAPROSZENIE DO WSPARCIA PROGRAMU STYPENDIA ŚW. MIKOŁAJA W SZKOLE Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZAPROSZENIE DO WSPARCIA PROGRAMU STYPENDIA ŚW. MIKOŁAJA W SZKOLE Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie."— Zapis prezentacji:

1 ZAPROSZENIE DO WSPARCIA PROGRAMU STYPENDIA ŚW. MIKOŁAJA W SZKOLE Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie

2 CEL PROGRAMU Program Stypendia św. Mikołaja został stworzony przez Fundację Świętego Mikołaja po to, by budować solidarną więź między szkołami i środowiskiem lokalnym. Celem jest zbiórka pieniędzy na stypendia dla zdolnych uczniów, którym sytuacja finansowa uniemożliwia rozwój talentów oraz aktywizacja społeczności lokalnej.

3 PORTAL WWW.STYPENDIA.MIKOLAJ.ORG.PL Program skupia się wokół portalu stypendia.mikolaj.org.pl Pozwala on na odnalezienie szkoły i przekazanie pieniędzy na stypendia w łatwy i bezpieczny sposób. Portal pozwala śledzić aktualną liczbę stypendystów oraz wysokość sumy na stypendia w każdej szkole.

4 STATYSTYKI PROGRAMU Obecnie w programie bierze udział ponad 200 szkół z całej Polski, w których przyznano Ponad 600 stypendiów!

5 STYPENDIA Stypendyści są wyłaniani przez komisje stypendialne na podstawie ustalonego przez fundację regulaminu. Stypendia są przekazywane na kartach przedpłaconych Banku Zachodniego WBK lub na konta uczniów. Każdy stypendysta ma obowiązek rozliczenia się z przekazanej kwoty.

6 Fundacja Świętego Mikołaja otrzymała Europejską Nagrodę Obywatelską w 2011 roku za program stypendialny Solidarni. Wyróżnienie przyznawane jest przez Parlament Europejski za projekty promujące aktywne obywatelstwo w Unii Europejskiej. Program objęty został honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

7 AMBASADORZY PROGRAMU 7

8 NASZA SZKOŁA Zapraszamy do wsparcia naszej szkoły Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie Dotychczas udało nam się pozyskać: 2000 zł. Dzięki darczyńcom - indywidualnym i firmom - mamy już 1 stypendystę.

9 SYLWETKI NASZYCH STYPENDYSTÓW Andżelika jest uczennicą V klasy. Dziewczynka realizuje swoje marzenia dzięki pieniądzom z tegorocznego stypendium. Jest uzdolnioną, ambitną i pracowitą uczennicą. Godnie reprezentuje naszą placówkę na różnego rodzaju akademiach i uroczystościach. Pokładamy w niej duże nadzieje na przyszły rok szkolny.

10 WSPARCIE UCZNIÓW Zapraszamy do jednorazowego lub regularnego wspierania naszych stypendystów! Wpłaty należy kierować na konto: Fundacja Świętego Mikołaja Ul. Przesmyckiego 40, 05-500 Piaseczno Tytułem: Darowizna na stypendia w Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie ( Numer subkonta : 67 1090 0004 9149 0000 0000 0336

11 WSPARCIE UCZNIÓW 100% zebranych przez nas środków przeznaczonych jest na stypendia w naszej szkole. Fundacja nie pobiera prowizji od wpłat ani od przekazanego 1% podatku. Państwa firma może odliczyć przekazaną na stypendia darowiznę od podatku (Fundacja Świętego Mikołaja jest organizacją pożytku publicznego).

12 KORZYŚCI Przedsiębiorca, który wesprze naszych stypendystów: otrzyma dyplom z podziękowaniem podziękowania na stronie internetowej zaproszenie na wręczenie stypendiów naszą wdzięczność

13 DANE ORGANIZATORA PROGRAMU Fundacja Świętego Mikołaja www.mikolaj.org.pl www.stypendia.mikolaj.org.pl Koordynatorzy programu Stypendia św. Mikołaja Elżbieta Doroszewska, Monika Madej-Wójcik stypendia@mikolaj.org.pl 22 825 03 90 Biuro fundacji: ul. Marszałkowska 87 lok 5 00-683 Warszawa Numer KRS: 0000126602

14 DZIĘKUJE ZA UWAGĘ! Imię i nazwisko: Joanna Kluszczyńska Telefon kontaktowy: 59 810 54 13 Mail: spwarszkowo@wp.pl Nazwa szkoły: Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie Adres: 76-100 Sławno, Warszkowo 33a


Pobierz ppt "ZAPROSZENIE DO WSPARCIA PROGRAMU STYPENDIA ŚW. MIKOŁAJA W SZKOLE Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej w Warszkowie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google