Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ŚWIĘTY PAWEŁ APOSTOŁ. ŚWIĘTY PAWEŁ APOSTOŁ P A W E Ł J E R O Z L I M A D A M S Z E K T A R S N A W R Ó C E I Ż Y D S Z A W E Ł.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ŚWIĘTY PAWEŁ APOSTOŁ. ŚWIĘTY PAWEŁ APOSTOŁ P A W E Ł J E R O Z L I M A D A M S Z E K T A R S N A W R Ó C E I Ż Y D S Z A W E Ł."— Zapis prezentacji:

1

2 ŚWIĘTY PAWEŁ APOSTOŁ

3 P A W E Ł J E R O Z L I M A D A M S Z E K T A R S N A W R Ó C E I Ż Y D S Z A W E Ł

4

5

6

7 Św. Paweł napisał 13 listów do wspólnot chrześcijańskich

8 Co św. Paweł czynił podczas wypraw misyjnych?

9 Podczas swoich podróży misyjnych Święty Paweł : - głosił naukę ……………
Podczas swoich podróży misyjnych Święty Paweł : - głosił naukę ……………., - nawracał …………. i ……………, - czynił ……………….., - umacniał ………………, - zachęcał …………………….…, - ustanawiał ………………, - zakładał ……………….., - pisał

10 Podczas swoich podróży misyjnych Święty Paweł : - głosił naukę Chrystusa, - nawracał pogan i Żydów, - czynił cuda , - umacniał nowochrzczonych, - zachęcał do wytrwania w wierze, - ustanawiał starszych, - zakładał gminy , - pisał listy .

11

12 BAZYLIKA ZA MURAMI

13 ROK ŚWIĘTEGO PAWŁA

14 Rachunek sumienia: - Jak w swoim środowisku głoszę naukę Chrystusa?
- Czy potrafię otwarcie przyznać się do wiary w Chrystusa? - Czy wytrwale znoszę chorobę, smutek, przeciwności losu? - Czy wspieram modlitwą pracę współczesnych misjonarzy?

15 Temat: Podróże świętego Pawła

16


Pobierz ppt "ŚWIĘTY PAWEŁ APOSTOŁ. ŚWIĘTY PAWEŁ APOSTOŁ P A W E Ł J E R O Z L I M A D A M S Z E K T A R S N A W R Ó C E I Ż Y D S Z A W E Ł."

Podobne prezentacje


Reklamy Google