Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasz samorząd Został wybrany w wyborach tajnych, równych i bezpośrednich (jak każdy poprzedni). Głosowaliśmy po zwyczajowej debacie szkolnej. Każdy z.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasz samorząd Został wybrany w wyborach tajnych, równych i bezpośrednich (jak każdy poprzedni). Głosowaliśmy po zwyczajowej debacie szkolnej. Każdy z."— Zapis prezentacji:

1 Nasz samorząd Został wybrany w wyborach tajnych, równych i bezpośrednich (jak każdy poprzedni). Głosowaliśmy po zwyczajowej debacie szkolnej. Każdy z kandydatów przedstawił swój program. Zaraz potem rozpoczęła się kampania i przekonywanie uczniów. A później było już tylko głosowanie…

2 Krysia Przewodnicząca samorządu
Bez niej na pewno twór samorządu by się rozpadł. Nadzoruje pracę zespołu.

3 Monika Vice przewodnicząca
Dzięki niej mamy w szkole Szczęśliwy Numerek. Jest to codziennie nowy, inny numerek. Jeśli jest taki sam jak twój numer na liście, to masz szczęście! Dziś żaden nauczyciel cię nie zapyta!

4 Asia Opiekuje się skrzynką na listy i prośby, które możecie do nas pisać. Skrzynka jest zupełnie anonimowa. Pomaga w licznych dyskotekach szkolnych. A jest ich sporo…

5 Zajmuje się muzyką w stołówce
Piotrek Zajmuje się muzyką w stołówce

6 Ania Zajmuję się nadaniem patrona szkole. Zostanie nim rodzeństwo Witaczków. Samorząd również współ finansuje kupno sztandaru szkoły.

7 Kasia Pomaga w organizacji wolontariatu. (Dobrowolnie pomagamy innym w nauce i w życiu. Chodzimy do innych szkół i ludzi.)

8 Sara Szuka, proponuje, organizuje nam sztuki teatralne. W tym roku samorząd organizuje co miesiąc nowy wyjazd.

9 Filip Administruje stronę samorządu i włączył nas w akcję zdrowego żywienia.

10 Kalina Zajmuje się akcją „dobra książka”,

11 Ignacy Pomysłodawca akcji pucybut. Jeżeli ktoś zapomniał butów, a nie chce mieć nieprzyjemności może kupić plastikowe torebki na buty.

12 Autorzy: Filip Zubowicz Jarek Fudecki Michał Oleksik


Pobierz ppt "Nasz samorząd Został wybrany w wyborach tajnych, równych i bezpośrednich (jak każdy poprzedni). Głosowaliśmy po zwyczajowej debacie szkolnej. Każdy z."

Podobne prezentacje


Reklamy Google