Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZAAWANSOWANE WIZUALIZACJE W NAUCE I W BIZNESIE… Piotr Koźniewski 3R Studio Sp. Z o.o. Teorii i pytań kilka Charakterystyka działań z obszaru e gospodarki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZAAWANSOWANE WIZUALIZACJE W NAUCE I W BIZNESIE… Piotr Koźniewski 3R Studio Sp. Z o.o. Teorii i pytań kilka Charakterystyka działań z obszaru e gospodarki."— Zapis prezentacji:

1 ZAAWANSOWANE WIZUALIZACJE W NAUCE I W BIZNESIE… Piotr Koźniewski 3R Studio Sp. Z o.o. Teorii i pytań kilka Charakterystyka działań z obszaru e gospodarki i e –administracji podejmowanych na regionalnym poziomie Poznań 22.11.2010

2 Czym jest prezentacja multimedialna? Zbiorem ilustracji zrealizowanych za pomocą różnych technik komputerowych zebranych w jednym dokumencie cyfrowym Nośnikiem treści możliwym do osiągnięcia dostępnymi narzędziami Bodźcem przekazu informacji, gdzie istotna jest najbardziej forma Inwestycją w przekaz Czy gry są prezentacjami?

3 Jak dziś wykorzystuje się technologie 3D w wizualizacjach i prezentacjach? W jakich dziedzinach i w jakim stopniu? Czy proporcjonalnie do stanu techniki? Co się dzieje z mocami obliczeniowymi komputerów?

4 Jak obsługujemy komputer i aplikacje komputerowe? (jak potrafimy obsługiwać) – Myszka, klawiatura… …i to wszystko?

5 Ile może dziś komputer, a ile będzie mógł jutro? Jaki wpływ będzie miał na to przeciętny użytkownik w przyszłości? Jaki będzie to miało wpływ na przeciętnego użytkownika w przyszłości?

6 CZY i GDZIE na tym polu można wprowadzać innowacje?


Pobierz ppt "ZAAWANSOWANE WIZUALIZACJE W NAUCE I W BIZNESIE… Piotr Koźniewski 3R Studio Sp. Z o.o. Teorii i pytań kilka Charakterystyka działań z obszaru e gospodarki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google