Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Olbrzym rozwiązania Bohdan Rożnowski. Plan działań Adresowane do pracowników Adresowane do pracodawców Adresowane do społeczeństwa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Olbrzym rozwiązania Bohdan Rożnowski. Plan działań Adresowane do pracowników Adresowane do pracodawców Adresowane do społeczeństwa."— Zapis prezentacji:

1 Olbrzym rozwiązania Bohdan Rożnowski

2 Plan działań Adresowane do pracowników Adresowane do pracodawców Adresowane do społeczeństwa

3 Pracownicy Wymagania fizyczne pracy Świadomość zdrowotna i moda na zdrowy styl życia Opieka medyczna Rehabilitacja Dbanie o kondycję fizyczną Kształcenie zawodowe Wymagania psychologiczne pracy Permanentna edukacja Warsztaty Coaching Integracja między- pokoleniowa pracowników Kształcenie zawodowe

4 Szkolenia dla menedżerów Tematyka: Trendy demograficzne, Recepcja zmian demograficznych Wpływ zmian demograficznych na pracodawców Zarządzania wiekiem – odpowiedź na zmiany Diagnoza własnej firmy w aspekcie zarządzania wiekiem Od czego zależy zdolność do pracy (Ilmarinen) Narzędzia wdrażania: mentoring, mobilność wewnątrzorganizacyjna, wspieranie starszych pracowników w pracy, kampanie informacyjne,

5 Działania na społeczeństwo Zmiana nastawień i postaw społecznych Kampanie społeczne na rzecz ludzi starszych


Pobierz ppt "Olbrzym rozwiązania Bohdan Rożnowski. Plan działań Adresowane do pracowników Adresowane do pracodawców Adresowane do społeczeństwa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google