Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt ZRD CPS 6 MOPR Gdańsk. ADRESACI Dzieci z rodzin wspieranych przez MOPR w Gdańsku ADRESACI Dzieci z rodzin wspieranych przez MOPR w Gdańsku CZAS.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt ZRD CPS 6 MOPR Gdańsk. ADRESACI Dzieci z rodzin wspieranych przez MOPR w Gdańsku ADRESACI Dzieci z rodzin wspieranych przez MOPR w Gdańsku CZAS."— Zapis prezentacji:

1 projekt ZRD CPS 6 MOPR Gdańsk

2 ADRESACI Dzieci z rodzin wspieranych przez MOPR w Gdańsku ADRESACI Dzieci z rodzin wspieranych przez MOPR w Gdańsku CZAS I MIEJSCE REALIZACJI XI-XII 2013, Gdańsk CZAS I MIEJSCE REALIZACJI XI-XII 2013, Gdańsk projekt ZRD CPS 6 MOPR Gdańsk „Każdy może pomóc”

3 Spełnianie marzeń najmłodszych mieszkańców Gdańska na podstawie listu z krótką charakterystyką dziecka, która jest wyłącznie inspiracją. projekt ZRD CPS 6 MOPR Gdańsk „Każdy może pomóc”

4 Rozmawiając z dzieckiem na temat jego zainteresowań, marzeń, potrzeb, zbierz informacje wg poniższych zagadnień: wiek dziecka…………………… płeć dziecka………………….…….. wzrost………………..………….… nr obuwia…………………..…. ulubiony kolor……………..….. ulubione gry i zabawy….……… zainteresowania…………..….. szczególna dieta………….. choroby …………………….…… szczególne marzenia….……… Dziękuję Nr dziecka na zaszyfrowanej liście……………………. Rozmawiając z dzieckiem na temat jego zainteresowań, marzeń, potrzeb, zbierz informacje wg poniższych zagadnień: wiek dziecka…………………… płeć dziecka………………….…….. wzrost………………..………….… nr obuwia…………………..…. ulubiony kolor……………..….. ulubione gry i zabawy….……… zainteresowania…………..….. szczególna dieta………….. choroby …………………….…… szczególne marzenia….……… Dziękuję Nr dziecka na zaszyfrowanej liście……………………. ANKIETA projekt ZRD CPS 6 MOPR Gdańsk „Każdy może pomóc”

5 Ankieta … Ankieta … List Jestem … Lubię… Marzę o … List Jestem … Lubię… Marzę o … - tylko charakterystyka - NIE konkretne rzeczy projekt ZRD CPS 6 MOPR Gdańsk „Każdy może pomóc”

6 projekt ZRD CPS 6 MOPS Gdańsk „Każdy może pomóc” Pomysł na prezent? Pomysł na prezent?

7 projekt ZRD CPS 6 MOPR Gdańsk „Każdy może pomóc”

8 projekt ZRD CPS 6 MOPR Gdańsk „Każdy może pomóc”

9 projekt ZRD CPS 6 MOPR Gdańsk „Każdy może pomóc”

10 Przewidywane efekty : zorganizowanie pomocy, która jest formą inspiracji, odbiega od formy życzeniowej. Daje szansę sprawienia niespodzianek dzieciom w odniesieniu do ich marzeń i zainteresowań. pobudzenie społecznej aktywności związanej z możliwością osobistego włączenia się w akcję pomagania rozpowszechnianie i propagowanie inicjatyw prowadzonych przez MOPR Przewidywane efekty : zorganizowanie pomocy, która jest formą inspiracji, odbiega od formy życzeniowej. Daje szansę sprawienia niespodzianek dzieciom w odniesieniu do ich marzeń i zainteresowań. pobudzenie społecznej aktywności związanej z możliwością osobistego włączenia się w akcję pomagania rozpowszechnianie i propagowanie inicjatyw prowadzonych przez MOPR projekt ZRD CPS 6 MOPR Gdańsk „Każdy może pomóc”

11 Metody realizacji projektu: ankieta określenia szczegółowych potrzeb zaszyfrowanie danych Metody, które zostały wybrane, pozwalają na efektywne pomaganie osobom z rodzin ubogich i uniknięcie sytuacji ich stygmatyzowania. Metody realizacji projektu: ankieta określenia szczegółowych potrzeb zaszyfrowanie danych Metody, które zostały wybrane, pozwalają na efektywne pomaganie osobom z rodzin ubogich i uniknięcie sytuacji ich stygmatyzowania. projekt ZRD CPS 6 MOPR Gdańsk „Każdy może pomóc”

12 projekt ZRD CPS 6 MOPR Gdańsk „Każdy może pomóc”


Pobierz ppt "Projekt ZRD CPS 6 MOPR Gdańsk. ADRESACI Dzieci z rodzin wspieranych przez MOPR w Gdańsku ADRESACI Dzieci z rodzin wspieranych przez MOPR w Gdańsku CZAS."

Podobne prezentacje


Reklamy Google