Slides:

Sport.

Elektrotechnika Test z laboratorium
Piłka nożna.
AGENDA: 1. Praca SI 2. Praca SII oraz współpraca SII z sekretarzem zawodów 3. Współpraca komisji sędziowskiej 4. Czynności sędziów przed meczem, protesty.
Algorytm Rochio’a.
SPORTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
Dzień Sportu Szkoła Podstawowa nr 5 w Gorzowie Wlkp.
Rzutowanie w rzutach prostokątnych.
MATEMATYKA SPORT.
Działalność sportowa w 2012 roku. Harmonogram Zawodów Ogólnopolskich w 2012 Nazwa zadaniaTerminMiejsce VIII Ogólnopolskie Zimowe Igrzyska OS - łyżwiarstwo.
Stadiony-Polska Warszawa- stadion narodowy. Stadiony-Polska Warszawa- stadion narodowy.
W drodze do EURO Sławek i Slavko ,,Adidas Tango 12.
PIŁKA NOŻNA.
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ REGULAMIN, PRZEPISY, TEST
Wydział Szkolenia OZPN Leszno prezentuje:
Dnia 25 października 2011r. nasza szkoła rozpoczęła udział w turnieju Małej ligi Piłki Ręcznej w Wąchocku. Przydzielona do IV grupy zaczęła zmagania meczem.
Turniej piłki nożnej halowej
I MISTRZOSTWA MINI – PIŁKI NOŻNEJ PRZEDSZKOLAKÓW.
Sport w Wielkiej Brytanii
Wayne Rooney.
Piłka Nożna.
Festyn Rodzinny zorganizowany w ramach programu To lubię współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa Szkoła Podstawowa nr 7.
KOLEKTOR ZASOBNIK 2 ZASOBNIK 1 POMPA P2 POMPA P1 30°C Zasada działanie instalacji solarnej.
I WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W WARNICACH W RAMACH AKCJI PZU RUSZ SIĘ CZŁOWIEKU Warnice r.
Opracowała: Iwona Kowalik
Zmiany w Przepisach Gry w Piłkę Nożną
Piłka Nożna „Dumni po zwycięstwie, wierni po przegranej”
* Karierę zaczynał w Partyzancie Leszno. W 1997 roku trafił do Varsovii Warszawa. Tam grał 7 lat. Występował także w Delcie Warszawa. W stołecznym.
Piłka nożna -męski sport.
Unihokej w II lo w Gnieźnie
Zmiany w Przepisach Gry wydanie 2013/2014 (elektroniczne) Jarek Łuniewski Delegatura Legnica mail:
Populars sports in Poland.Oliwia Paprocka 
Popular sport in Poland
Co się zmieniło w przepisach gry w piłkę nożną Wydawnictwo PZPN 2004 w odniesieniu do Wydawnictwa PZPN 2002 Marek Kowalczyk CKS KS PZPN.
Wykonała:Anna Dąbrowa V a
Odprawa Przedmeczowa Jak powinna wyglądać?
Pion Szkolenia WZPN Poznań prezentuje:
Sprawozdanie z zawodów sportowych przeprowadzonych w Zespole Szkół w Radomyślu Wielkim dnia w ramach akcji „Rusz się człowieku” z inicjatywy.
PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI KOŁA LZS DOŁUJE ROK 2014.
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ W PIŁKĘ HALOWĄ ORAZ W BULE Sportowe potyczki w gimnazjum nr 2 we Wrocławiu.
X JUBILEUSZOWY TURNIEJ MAŁEJ LIGI PIŁKI RĘCZNEJ VIVE SERCE DZIECIOM.
MATEMATYKA I SPORT Gabrysia Tylec Va.
Unihoc GRA DLA WSZYSTKICH. MAŁY SPORT – WIELKA RADOŚĆ Unihoc to jedna z najmłodszych dyscyplin sportowych. Powstała w Szwecji na początku lat osiemdziesiątych.
 Piłkę ręczna zalicza się do grupy gier zespołowych, w związku z tym działanie poszczególnych zawodników podporządkowane jest całemu zespołowi, który.
„Szybka powtórka zasad gry w piłkę nożną”
` Nasza pasja dodaje nam skrzydeł, unosi nas ponad wszystko..
Piłka siatkowa.
Moja pasja.
Wykorzystanie zamarzniętych tafli wody do celów żeglarstwa wynaleziono w XVII wieku w Holandii. Pierwsze żaglówki nie przypominały teraźniejszych, a służyły.
MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2012 W PIŁCE NOŻNEJ REPREZENTACJI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIECI URODZONYCH W 1999 ROKU I MŁODSZYCH.
Największa piłkarska Legenda - CARLES PUYOL
Boisko wielofunkcyjne
III Liga Kobiet Sezon 2015 / 2016 Zgłoszone kluby: 1. Piątka Stargard 2. SMS Police 3. MKS Gryf Szczecinek System gier: liga "każdy z każdym" - dwurundowo.
ANALIZA MISTRZOSTW ŚWIATA Opracował: mgr Jarosław Grycman.
Wstęp Liga Światowa siatkarzy – cykliczne, międzynarodowe rozgrywki w piłce siatkowej mężczyzn, organizowane corocznie (od roku 1990) przez Międzynarodową.
FIVB Mistrzostwa Ś wiata w P iłce S iatkowej M ężczyzn Polska Łódź.
Systemy rozgrywek.
Corporate Hospitality Program. Pierwszy raz w historii finał Mistrzostw Europy UEFA EURO odbędzie się w Centralnej i Wschodniej Europie Polska - Ukraina.
„ Boberka siła – jest i była”. Chłopcy na początku roku szkolnego 2012/2013 zajęli 3 miejsce w biegach sztafetowych.
- dyscyplina sportu drużynowego, w której dwie pięcioosobowe drużyny grają przeciwko sobie próbując zdobyć punkty umieszczając piłkę w koszu.
nowa liga -ŁÓDZKA LIGA TENISOWA
Siatkówka Twoje imię i nazwisko.
Reorganizacja rozgrywek Polskiej Hokej Ligi Sezon 2017/2018 Sezon 2018/2019 Warszawa, kwiecień 2017.
Piłka nożna Czyli prezentacja na temat najbardziej emocjonującej dyscypliny sportu na świecie.
MATEMATYKA SPORT. Matematyka jest obecna wszędzie. W tej prezentacji pokażemy wam ile matematyki jest w sporcie. ZAPRASZAMY DO POKAZU.
PROJEKT UNIFIKACJI SYSTEMU WSPÓŁZAWODNICTWA MŁODZIEŻOWEGO W POLSCE
Zapis prezentacji:

TPM CUP ‘07

TPM CUP ‘07 "HORTUS-ART" KSZTAŁTOWANIE ZIELENI DAR – OIL SAMOCHODOWY SERWIS OLEJI Róg Piłsudskiego / Łąkówek U ROSY SKLEP SPOŻYWCZY WSPÓLNA 31 "HORTUS-ART" KSZTAŁTOWANIE ZIELENI TPM CUP ‘07 „TANEN” Sp. Z.o.o Ul. Ratuszowa 11 03-450 W-wa Adam Kopczyński MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

TPM CUP ‘07 16 DRUŻYN 2 DNI 44 MECZE 1 PUCHAR

SALA SPORTOWA ZS nr 2 w Markach ARENA Otwarta w maju 1996 r. Wymiary: 30m x 18m Gościła już wiele zawodów w piłkę halową, tenisa stołowego, warcaby czy szachy. SALA SPORTOWA ZS nr 2 w Markach

Profesjonalna piłka nożna halowa Adidas. OFICJALNA PIŁKA Profesjonalna piłka nożna halowa Adidas. Atest FIFA Approved. Oficjalny rozmiar 4. ADIDAS F50 X-ite FUTSAL

16 DRUŻYN ZOSTAJE PODZIELONE W LOSOWANIU NA CZTERY GRUPY I FAZA GRUPOWA 16 DRUŻYN ZOSTAJE PODZIELONE W LOSOWANIU NA CZTERY GRUPY A B C D W TEJ FAZIE GRA TOCZY SIĘ SYSTEMEM KAŻDY Z KAŻDYM. AWANS UZYSKUJĄ 3 PIERWSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY.

CO DECYDUJE O AWANSIE? O miejscu w grupowej tabeli decyduje: Ilość zdobytych punktów Bezpośrednie spotkanie Korzystniejszy bilans bramek Ilość strzelonych bramek Mecz (5 minut) a następnie rzuty karne. Za zwycięstwo w grupie przyznawane są 3 pkt, za remis 1 pkt,a za porażkę 0 pkt.

CZAS GRY W I FAZIE GRUPOWEJ W tej fazie mecz trwa 2x5 minut z 1 minutową przerwą.

II FAZA GRUPOWA A B C D A B C D 3 NAJLEPSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY, GRAJĄ NADAL W TEJ SAMEJ GRUPIE (PUNKTY I BRAMKI Z POPRZEDNIEJ FAZY ZOSTAJĄ WYZEROWANE) O AWANS DO FAZY PUCHAROWEJ A B C D A B C D W TEJ FAZIE GRA TOCZY SIĘ SYSTEMEM KAŻDY Z KAŻDYM. AWANS UZYSKUJĄ 2 PIERWSZE ZESPOŁY Z KAŻDEJ GRUPY.

CZAS GRY W II FAZIE GRUPOWEJ W tej fazie mecz trwa 2x5 minut z 1 minutową przerwą.

FAZA PUCHAROWA A 1 C 2 B 1 D 2 C 1 A 2 D 1 B 2 FINAL (44) MECZ 41 ZW. MECZU 41 ZW. MECZU 42 FINAL (44) PRZEGRANY MECZU 41 MECZ o 3. Miejsce (43) PRZEGRANY MECZU 42 ZW. MECZU 37 ZW. MECZU 38 MECZ 41 ZW. MECZU 39 ZW. MECZU 40 MECZ 42 A 1 C 2 MECZ 37 B 1 D 2 MECZ 38 C 1 A 2 MECZ 39 D 1 B 2 MECZ 40

CZAS GRY W FAZIE PUCHAROWEJ W ćwierćfinałach mecz trwa 2x10 minut z 4 minutami przerwy W pólfinałach oraz w meczu o 3. miejsce mecz trwa 2x12 minut z 6 minutami przerwy W Finale mecz trwa 2x15 minut z 10 minutową przerwą

SPOSÓB WYBORU NAJLEPSZEGO... ...STRZELCA  zostaje nim zawodnik z największą liczbą strzelonych bramek w turnieju. ...ZAWODNIKA  zostaje nim zawodnik wybrany w tajnym głosowaniu przez kapitanów wszystkich drużyn oraz organizatora turnieju. ...BRAMKARZA  zostaje nim zawodnik wybrany w tajnym głosowaniu przez kapitanów wszystkich drużyn oraz organizatora turnieju.

OBIADY Karczma "u Bociana" ul. Jutrzenki 2 Towarzystwo Przyjaciół Marek proponuje Państwu zakup obiadów. Aby cena była przystępna dla każdego, TPM przy pomocy sponsorów postanowił dofinansować posiłki. Dzięki temu koszt obiadu dla pojedynczej osoby to 6 zł. Listę osób zainteresowanych obiadem oraz odpowiednią kwotę należy przekazać organizatorom do 13 grudnia. ul. Jutrzenki 2 Karczma "u Bociana"

NIESPODZIANKA MARCOVIACY MARKI ZESPOŁY FC CHLORY RYŃSCY DEVELOPMENT TPM MBT MARKI RUTEK TEAM ACTIV HORTUS ART HOROWA WARIATY SPALENI THE BEERDRINKERS MOSURO FOMAR BORG NIESPODZIANKA MARCOVIACY MARKI CENTRUM BUDOWLANE SMB JĘDRZEJUK M-BUD

NIESPODZIANKA MARCOVIACY MARKI GRUPA A GRUPA C 1234 NIESPODZIANKA MARCOVIACY MARKI 1234 MOSURO WARIATY M-BUD TPM CENTRUM BUDOWLANE SMB JĘDRZEJUK FOMAR BORG HOROWA GRUPA B GRUPA D 1234 1234 RUTEK TEAM MBT ACTIV THE BEERDRINKERS RYŃSCY DEVELOPMENT SPALENI FC CHLORY HORTUS ART

DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ I ŻYCZYMY POWODZENIA W TPM CUP ‘07 SOBOTA 15 GRUDNIA GODZ.10.00