Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Festyn Rodzinny zorganizowany w ramach programu To lubię współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa Szkoła Podstawowa nr 7.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Festyn Rodzinny zorganizowany w ramach programu To lubię współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa Szkoła Podstawowa nr 7."— Zapis prezentacji:

1 Festyn Rodzinny zorganizowany w ramach programu To lubię współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa Szkoła Podstawowa nr 7 w Ełku

2

3 10 maja 2007r. odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany w ramach programu To lubię współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa. W tym roku miał on wyjątkowy charakter ze względu na obecność gości ze szkół partnerskich z Finlandii i Niemiec.

4

5

6 Impreza rozpoczęła się częścią artystyczną pt. Talenty są wśród nas. Uzdolnione dzieci z Siódemki recytowały, grały, śpiewały i tańczyły przed licznie zgromadzonymi rodzicami i gośćmi z zagranicy.

7

8

9

10

11

12

13

14

15 Po występach przyszedł czas na konkurencje sportowe. Dzieci mogły sprawdzić się m.in. w grze w kręgle, rzutach do tarczy, do kosza.

16

17

18

19

20 Mamy zaś próbowały swych sił w piłce siatkowej. Ich przeciwniczkami były dziewczęta z klas VI.

21

22

23 Szczególnie dużo wrażeń dostarczyło przeciąganie liny, w którym to udział wzięli rodzice, nauczyciele, jak również goście z Niemiec i Finlandii.

24

25

26

27

28

29

30

31 W czasie festynu można było odwiedzić przygotowane przez poszczególne klasy stoiska z twórczością własną, ciastami, ciasteczkami, napojami i za symboliczną kwotę zakupić któryś ze smakołyków. Zarobione w ten sposób pieniądze uczniowie przeznaczyli na obiady dla potrzebujących dzieci z SP7 oraz na rzecz własnej klasy.

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44 Punktem kulminacyjnym festynu okazał się mecz piłki nożnej: ojcowie kontra nauczyciele. Walka była wyrównana, a emocje sięgały zenitu. Mimo gorącego dopingu, tatusiowie niestety przegrali.

45

46

47 Dobre humory im jednak dopisywały do końca i po meczu wspólnie z nauczycielami udali się na pyszną grochówkę.

48 Impreza należała do bardzo udanych.


Pobierz ppt "Festyn Rodzinny zorganizowany w ramach programu To lubię współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa Szkoła Podstawowa nr 7."

Podobne prezentacje


Reklamy Google