Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Filozofia wieku Jeśli nie przeczytać ją do końca, dowiedzieć się, że stracił dzień naszego życia. Ale jeśli czytasz to kończy, mam - Ta prezentacja wyśle.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Filozofia wieku Jeśli nie przeczytać ją do końca, dowiedzieć się, że stracił dzień naszego życia. Ale jeśli czytasz to kończy, mam - Ta prezentacja wyśle."— Zapis prezentacji:

1

2 Filozofia wieku Jeśli nie przeczytać ją do końca, dowiedzieć się, że stracił dzień naszego życia. Ale jeśli czytasz to kończy, mam - Ta prezentacja wyśle swojego znajomego... Muzyka: Ernest Kortazar, "Historia wiecznej miłości" He Yan Jan 2010 Przełączniki z dala!

3 Czy wiesz, że to jedyny czas w życiu, kiedy chcemy stać się starszy — to nasze dzieciństwo? Jeśli masz mniej niż dziesięć lat, jesteś zaniepokojony swoim wiekiem, co bardzo frakcji.

4 'Ile masz lat?' Cztery i pół ! '. Nigdy nie będzie "trzydzieści sześć i pół ". Ci cztery i pół, wkrótce będzie pięć ! O to chodziło...

5 Gdy ci od 13 do 19 lat, z frakcji koniec. Ty skaczesz na następną cyfrę i nawet trochę dalej.

6 'Ile masz lat?' 'Mi będzie 16!' Możliwe, że masz 13 lat, ale hej! ci będzie 16! A następnie - największy dzień twojego życia...... Ci ponizej 21 roku zycia. Nawet słowa te brzmią uroczyście. CI ponizej 21 roku zycia... TAK !!!

7 Ale potem ci okazuje się 30. Hoo, dowiedz się co się stało? Czujesz się jak kwaśne mleko! OSIĄGNĄŁ; odrzucamy go. Teraz nie jest żart, to jak kwaśne jabłko zapiekane w cieście. Co jest nie tak? A co właściwie się zmieniło?

8 Ci ponizej 21 roku zycia, ty OSIĄGNĄŁ 30, potem ci PRAWIE 40... Kliknij na hamulce, lata mijaja. Zanim ty wiesz, że jesteś daleki od 50, i twoje marzenia unoszą się...

9 Ale czekaj !!! Ty dożył 60. Ty nawet nie myślałem, że dasz radę!

10 Tak więc, ci 21 roku życia, osiągnąłeś 30, ci PRAWIE 40, ty podniósł do 50 i dożył 60.

11 Jesteś zdobył tak dużą prędkość, że natknąłem się na 70! Po tym życie toczy się z dnia na dzień; dziś osiągnąłeś dnia Friday, January 08, 2016!

12 Dostałeś w swoje latach 80-tych, a każdy dzień staje się kompletnym cyklem; DOTARŁEŚ do obiadu; ty minął 16:30; podniósł do łóżka. I to się nie kończy i w 90 zaczynasz poruszać się do tyłu: 'MI TYLKO 92'.

13 Następnie dzieje się dziwna rzecz. Jeśli ci przekroczyła sto lat, znowu stajesz się małym dzieckiem. "Sto i pół!' ? Aby wszyscy byli zdrowi w nasze sto i pół !!

14 Jak zostać się młodym 1.1. Ignoruj nieistotne liczby. To obejmuje wiek, wagę i wzrost. Niech o to martwią się lekarza. Oto dlaczego ty im płacisz. 2. Szukaj sobie tylko wesołych przyjaciółów.

15 3. Ucz się całe życie. Dowiedz się więcej o komputerach, o samolotach, o ogrodnictwie i tym podobne... Nigdy nie pozwól, żeby mózg był pusty. 'Pusty umysł - zakres działania diabła'. I nazwa tego diabła - Alzheimera. 4. Czerp radość z prostych rzeczy.

16 5. Śmiej się często, długo i głośno. Śmiej się, póki nie poczujesz, trudno ci oddychać. 6. Przypadku awarii. Znosić, smucić, i iść dalej. Jedyną osobą, która jest z wami całe życie - to ty. Że żyje, gdy jesteś przy życiu.

17 7. Otoczył się tym, co kochasz, czy to rodzina, zwierzęta, pamiątki, prezenty, muzyka, rośliny, ulubione zajęcia i tym podobne. Twój dom - twoje schronienie. 8. Delikatnie traktuj swojego zdrowia: Jeśli jest dobra, trzymaj się go. Jeśli nie bardzo - zmień go. Jeśli jest poza tym, co możesz poprawić - módl się za pomocą.

18 9. Nie rób wycieczek w miejsca, które wywołują u ciebie poczucie winy. Pokręć się po alei, nawet daleko od domu, jedź za granicę, ale NIE w to miejsce, z którym masz wiąże się poczucie winy. 10. Mów ludziom, że ich kochasz, przy każdej okazji.

19 I zawsze pamiętaj:? Życie nie jest mierzone liczbą oddechów, które zrobiliśmy: ona mierzona liczbą momentów, kiedy mamy oddychać..

20 A jeśli nie to wysłać co najmniej ośmiu ludzi - kto się nimi zajmie? Podziel się tym z kimś... Wszyscy potrzebujemy aby mieszkać każdy dzień naszego życia w pełni!!!

21 Do zobaczenia!!!


Pobierz ppt "Filozofia wieku Jeśli nie przeczytać ją do końca, dowiedzieć się, że stracił dzień naszego życia. Ale jeśli czytasz to kończy, mam - Ta prezentacja wyśle."

Podobne prezentacje


Reklamy Google