Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Spotkanie z Dziećmi z Bullerbyn Chociaż Astrid Lindgren urodziła się ponad sto lat temu, a świat, w którym dorastała, przeminął bezpowrotnie, jej książki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Spotkanie z Dziećmi z Bullerbyn Chociaż Astrid Lindgren urodziła się ponad sto lat temu, a świat, w którym dorastała, przeminął bezpowrotnie, jej książki."— Zapis prezentacji:

1 Spotkanie z Dziećmi z Bullerbyn Chociaż Astrid Lindgren urodziła się ponad sto lat temu, a świat, w którym dorastała, przeminął bezpowrotnie, jej książki nie straciły nic ze swej mocy. Wciąż czytane i tłumaczone – nie przestają budzić emocji w naszym życiu. Magia tych utworów wciąż jest w nas. Zapraszamy Was na wystawę poświęconą życiu i twórczości Astrid Lindgren, zorganizowaną przez Ambasadę Szwedzką w Bibliotece Pedagogicznej Uczestniczyliśmy tam również w warsztatach literackich pt. „Spotkanie z Dziećmi z Bullerbyn”. Oglądaliśmy także interesującą prezentację multimedialną o kulturze i tradycjach ludzi mieszkających w Szwecji – dawniej i dziś. Dzieci z klasy III E z wychowawczynią Beatą Bielską oraz panią Urszulą Kozłowską

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12 Przy okazji zajęć edukacyjnych, w pobliżu Biblioteki Pedagogicznej, spędziliśmy wesoło czas na placu zabaw

13

14 Wystawa stała się dla nas inspiracją Bohaterowie książek Astrid Lindgren widziani naszymi oczami

15

16


Pobierz ppt "Spotkanie z Dziećmi z Bullerbyn Chociaż Astrid Lindgren urodziła się ponad sto lat temu, a świat, w którym dorastała, przeminął bezpowrotnie, jej książki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google