Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

P rzegrody budowlane. M echaniczne urządzenia zabezpieczające : - zapory i blokady - zamki, szafy - skarbce i pomieszczenia skarbcowe -urządzenia do przewożenia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "P rzegrody budowlane. M echaniczne urządzenia zabezpieczające : - zapory i blokady - zamki, szafy - skarbce i pomieszczenia skarbcowe -urządzenia do przewożenia."— Zapis prezentacji:

1

2 P rzegrody budowlane. M echaniczne urządzenia zabezpieczające : - zapory i blokady - zamki, szafy - skarbce i pomieszczenia skarbcowe -urządzenia do przewożenia wartości pieniężnych E lektroniczne urządzenia zabezpieczające : - czujki - szyfratory - przyciski alarmowe - zasilacze - centralki alarmowe - sygnalizatory

3

4 S karbce jako pomieszczenia specjalne przeznaczone są do ochrony i przechowywania szczególnie ważnych przedmiotów urządzeń lub wartości. S karbce mogą posiadać specjalną konstrukcję ścian, podłóg i stropów. W zależności od sposobu wykonania wyróżniamy: - skarbce monolityczne - skarbce modułowe

5 S zafy do przechowywania wartości są to mechaniczne urządzenia zabezpieczające, których najdłuższy wymiar zamkniętego wnętrza jest mniejszy lub równy 1m. S zafy do przechowywania wartości mogą również być użytkowane w zestawach z wrzutnią nocną lub bankomatem. W zależności od posiadanej klasy odporności w szafach można przechowywać wartości pieniężne. S zafy wolno stojące, których masa jest mniejsza od 1000kg muszą być mocowane do podłoża kotwami.

6 S krytki sejfowe są przeznaczone do przechowywania depozytów. Z espoły skrytek, połączone konstrukcyjnie w jedną całość, umieszczone są w skarbcach lub w szafach do przechowywania wartości. S krytki powinny być wyposażone w dwa zamknięcia mechaniczne lub elektryczne.

7 W ykonały: A gnieszka Z dunek oraz K asia G aik


Pobierz ppt "P rzegrody budowlane. M echaniczne urządzenia zabezpieczające : - zapory i blokady - zamki, szafy - skarbce i pomieszczenia skarbcowe -urządzenia do przewożenia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google