Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasi czworonożni przyjaciele Prezentacja projektu Szkoła z klasą 2.0 realizowanego w klasie II SP w Łężanach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasi czworonożni przyjaciele Prezentacja projektu Szkoła z klasą 2.0 realizowanego w klasie II SP w Łężanach."— Zapis prezentacji:

1 Nasi czworonożni przyjaciele Prezentacja projektu Szkoła z klasą 2.0 realizowanego w klasie II SP w Łężanach

2 Wykonanie albumu „Mój zwierzak” Prawie każdy z nas ma w domu swojego ulubieńca – psa lub kota. Postanowiliśmy ich przedstawić Wam. Korzystając z aparatu cyfrowego oraz programu komputerowego Word wykonaliśmy album.

3 Praca plastyczna „Piesek” Wspólnie z nauczycielem szukaliśmy w Internecie ciekawych stron z pomysłami na orgiami płaskie z koła. Ostatecznie skorzystaliśmy z pomysłu – www.muzajo.blox.pl. Na zajęciach plastycznych wykonaliśmy prace. www.muzajo.blox.pl

4 Malowanie na ekranie Na kolejnych zajęciach komputerowych pracowaliśmy w programie Paint, tworząc rysunki swoich zwierzątek.

5 Szukamy informacji o naszych zwierzakach W klasie przedstawiliśmy wyszukane w domu razem z rodzicami ciekawe strony internetowe dla dzieci na temat ras psów, opieki nad zwierzętami (m.in. www.dogopedia.pl, www.psy.elk.pl, www.krainapsa.pl) oraz zawierające śmieszne filmy ( www.youtube.com ) z udziałem kotków i psów. Strony i filmiki obejrzeliśmy w klasie na laptopie. Skorzystaliśmy również z zasobów szkolnej biblioteki szukając książek i albumów. www.dogopedia.plwww.psy.elk.plwww.krainapsa.plwww.youtube.com Nasi ulubieńcy w muzyce Na zajęciach kółka muzycznego niektórzy z nas nauczyli się grać na fletach melodię „Wlazł kotek”. Wszyscy śpiewaliśmy piosenkę „Kundel bury”. DZIĘKUJEMY!


Pobierz ppt "Nasi czworonożni przyjaciele Prezentacja projektu Szkoła z klasą 2.0 realizowanego w klasie II SP w Łężanach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google