Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Podstawy języka HTML prowadzący: Piotr Płyś (misptys) programista.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Podstawy języka HTML prowadzący: Piotr Płyś (misptys) programista."— Zapis prezentacji:

1 Podstawy języka HTML prowadzący: Piotr Płyś (misptys) programista

2 2 Przebieg warsztatu Jak zrobić to... czyli najczęstsze pytania od Użytkowników o kilka trików uatrakcyjniających opis przedmiotu i odpowiedzi na te pytania....a jak zrobić tamto czyli pytania od Was w specjalnym wątku na Café, na które otrzymacie odpowiedź tu i teraz, albo później ;)

3 3 Najczęstsze pytania od Użytkowników Poniższe problemy bardzo często pojawiają się w korespondencji z Użytkownikami. Zobaczmy, jak je rozwiązać: jak zrobić tło na stronie lub pod opisem? jak ukryć zdjęcie na stronie przedmiotu, które jest nam potrzebne tylko dla miniaturki w listingach? jak kolorować linki (odnośniki), a najlepiej w dwóch kolorach, tak jak robią to ci z Allegro? jak wycentrować na stronie opis przedmiotu? jak zrobić menu z obrazkami zmieniającymi się po najechaniu na nie kursorem myszki?

4 A teraz zajrzyjmy na Café... 4 Czekam na Wasze pytania dotyczące HTML-a na Café. Pytania i odpowiedzi będą dostępne dla wszystkich, także po powrocie z dzisiejszego Spotkania. Znajdziecie tam też odpowiedzi na "najczęściej zadawane pytania".


Pobierz ppt "Podstawy języka HTML prowadzący: Piotr Płyś (misptys) programista."

Podobne prezentacje


Reklamy Google