Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Cześć! Chciałabym się nauczyć tworzyć matematyczne gry komputerowe My umiemy robić takie gry a więc z chęcią nauczymy Cię.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Cześć! Chciałabym się nauczyć tworzyć matematyczne gry komputerowe My umiemy robić takie gry a więc z chęcią nauczymy Cię."— Zapis prezentacji:

1 Cześć! Chciałabym się nauczyć tworzyć matematyczne gry komputerowe My umiemy robić takie gry a więc z chęcią nauczymy Cię.

2 Co trzeba zrobić Usiądź przy komputerze i włącz go. Wejdź na Internet, w pasek przeglądarki wpisz adres:www.classtools.net. Z menu po prawej stronie wybierz i kliknij Arcade Game Generator,,i zabierz się do pracy. Wymyśl 10 działań na dodawanie i odejmowanie, dbaj by wyniki się nie powtarzały. Zapisuj każde działanie w osobnej linijce a zamiast znaku= wpisz *(shift i 8).

3 Na koniec Pozostanie Ci jeszcze wymyślenie tytułu- wpisz go w okno u góry. Następnie wybierz rodzaj gry i gra.

4 A to moja gra

5 Super się spisałaś Jak nie będę umiała następnym razem wpadnę do was Pa Pyzo czekamy na Ciebie i zapraszamy Cię żebyś wpadała do nas częściej


Pobierz ppt "Cześć! Chciałabym się nauczyć tworzyć matematyczne gry komputerowe My umiemy robić takie gry a więc z chęcią nauczymy Cię."

Podobne prezentacje


Reklamy Google