Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wypełnianie kwestionariusza osobowego.. Korespondencja w sprawach osobowych. -korespondencja związana z przyjęciem do pracy. Napisaliśmy CV oraz list.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wypełnianie kwestionariusza osobowego.. Korespondencja w sprawach osobowych. -korespondencja związana z przyjęciem do pracy. Napisaliśmy CV oraz list."— Zapis prezentacji:

1 Wypełnianie kwestionariusza osobowego.

2 Korespondencja w sprawach osobowych. -korespondencja związana z przyjęciem do pracy. Napisaliśmy CV oraz list motywacyjny dzięki którym zostaliśmy zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Po rozmowie pracodawca nas zatrudnia.

3 W dziale kadr otrzymuje się formularz kwestionariusza osobowego. W dziale kadr otrzymuje się formularz kwestionariusza osobowego. Jak dobrze go wypełnić? Jak dobrze go wypełnić?

4 Kwestionariusz osobowy formularz, który zawiera usystematyzowane pytania dotyczące kandydata i wolne miejsca na udzielenie odpowiedzi. formularz, który zawiera usystematyzowane pytania dotyczące kandydata i wolne miejsca na udzielenie odpowiedzi.

5 Do kwestionariusza wpisuje się: imiona, nazwisko, imiona, nazwisko, datę urodzenia, datę urodzenia, miejsce urodzenia, miejsce urodzenia, miejsce zameldowania, miejsce zameldowania, PESEL, PESEL, NIP, NIP, stan cywilny, stan cywilny,

6 Do kwestionariusza wpisuje się: stan rodzinny, stan rodzinny, obywatelstwo, obywatelstwo, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, umiejętności np.: języki obce, umiejętności np.: języki obce, stosunek wojskowy, stosunek wojskowy, dane osoby, którą zależy zawiadomić w razie wypadku w pracy. dane osoby, którą zależy zawiadomić w razie wypadku w pracy.

7 Kwestionariusz osobowy Należy wypełnić go dokładnie, starannie i zgodnie z prawdą. Należy wypełnić go dokładnie, starannie i zgodnie z prawdą. Należy zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne informacje, szczególnie numery PESEL i NIP. Należy zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne informacje, szczególnie numery PESEL i NIP.


Pobierz ppt "Wypełnianie kwestionariusza osobowego.. Korespondencja w sprawach osobowych. -korespondencja związana z przyjęciem do pracy. Napisaliśmy CV oraz list."

Podobne prezentacje


Reklamy Google