Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BÓG KOCHA CIĘ TAKIM JAKIM JESTEŚ. PRZEBACZA PRZYJMUJE CIEBIE TAKIM JAKI JESTEŚ KAŻDEGO DNIA I DZIŚ CZEKA NA CIEBIE I JUTRO I KAŻDEGO DNIA.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BÓG KOCHA CIĘ TAKIM JAKIM JESTEŚ. PRZEBACZA PRZYJMUJE CIEBIE TAKIM JAKI JESTEŚ KAŻDEGO DNIA I DZIŚ CZEKA NA CIEBIE I JUTRO I KAŻDEGO DNIA."— Zapis prezentacji:

1 BÓG KOCHA CIĘ TAKIM JAKIM JESTEŚ

2 PRZEBACZA PRZYJMUJE CIEBIE TAKIM JAKI JESTEŚ KAŻDEGO DNIA I DZIŚ CZEKA NA CIEBIE I JUTRO I KAŻDEGO DNIA

3 Ale My niekiedy Gdy Bóg woła… … walczymy…

4 Idąc drogą życia nie możemy zapommieć o celu tej wędrówki

5 Dlaczego tak trudno Nam znaleźć swoja drogę… Być odważnym, prawdziwym, nie sztucznym, kryjącym się pod wieloma maskami…

6 Gdzie prowadzi Twoja droga? Które miejsce obrała? Gdzie Ja jestem na drodze mojego życia? Gdzie prowadzi Twoja droga? Gdzie prowadzi Twoja droga?

7 PRZECIEŻ KTOŚ CIĘ MIMO WSZYSTKO KOCHA

8

9 ALE ZATRZYMAJ SIĘ I ZOBACZ JAK KTOŚ O CIEBIE SIĘ TROSZCZY I PIĘLĘGNUJE TYLKO TERAZ TY MUSISZ WIEDZIEĆ CZY TEGO CHCESZ? CHCESZ? TO ZAPRASZAM CIĘ! BĄDŹ ŚWIADKIEM PRAWDY I PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI!

10

11 A TERAZ GDY CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ JAKI SKARB PRZYGOTOWAŁ CI DZISIAJ PAN BÓG TO ZAPRASZAMY KAŻDEGO I KAŻDĄ Z WAS! I KAŻDĄ Z WAS! POD OŁTARZEM JEST SKARB DO KTÓREGO WYSTARCZY ZAJRZEĆ I ZOBACZYĆ…


Pobierz ppt "BÓG KOCHA CIĘ TAKIM JAKIM JESTEŚ. PRZEBACZA PRZYJMUJE CIEBIE TAKIM JAKI JESTEŚ KAŻDEGO DNIA I DZIŚ CZEKA NA CIEBIE I JUTRO I KAŻDEGO DNIA."

Podobne prezentacje


Reklamy Google