Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wesołych Świąt. Gdy grudzień nam rychło zmierza ku końcowi, Gdy nie w głowie już nauka żadnemu uczniowi, To wynika dokładnie z mojego rejestru, Że zbliżają

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wesołych Świąt. Gdy grudzień nam rychło zmierza ku końcowi, Gdy nie w głowie już nauka żadnemu uczniowi, To wynika dokładnie z mojego rejestru, Że zbliżają"— Zapis prezentacji:

1 Wesołych Świąt

2 Gdy grudzień nam rychło zmierza ku końcowi, Gdy nie w głowie już nauka żadnemu uczniowi, To wynika dokładnie z mojego rejestru, Że zbliżają się Święta… i koniec semestru. Na ten czas wyjątkowy Bożego Narodzenia, Przyjmijcie kochani najszczersze życzenia.

3 Świąt magicznych, wyśnionych, o zapachu piernika, W oderwaniu od biegu i dźwięku budzika. Przepełnionych spokojem, miłością, wytchnieniem, Gdy ilość ości w karpiu jest jedynym zmartwieniem.

4 Rodzinnej atmosfery, pod choinką prezentów, Wesołej kolędy, cudownych momentów. Szczęścia w Nowym Roku, a po Sylwestrze, Samych sukcesów w nowym semestrze.

5 Niech te Święta pełne będą radosnych godzin, Ślemy życzenia dla uczniów oraz ich rodzin. Wiele uśmiechu i w progu jemioły, życzymy Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły.

6


Pobierz ppt "Wesołych Świąt. Gdy grudzień nam rychło zmierza ku końcowi, Gdy nie w głowie już nauka żadnemu uczniowi, To wynika dokładnie z mojego rejestru, Że zbliżają"

Podobne prezentacje


Reklamy Google