Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wesołych Świąt Przy wigilijnym stole łamiąc opłatek święty, pomnijcie, że dzień ten radosny w miłości jest poczęty. Że jak mówi wam wszystkim dawne, odwieczne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wesołych Świąt Przy wigilijnym stole łamiąc opłatek święty, pomnijcie, że dzień ten radosny w miłości jest poczęty. Że jak mówi wam wszystkim dawne, odwieczne."— Zapis prezentacji:

1

2 Wesołych Świąt Przy wigilijnym stole łamiąc opłatek święty, pomnijcie, że dzień ten radosny w miłości jest poczęty. Że jak mówi wam wszystkim dawne, odwieczne orędzie z pierwszą na niebie gwiazdką Bóg w Waszym domu zasiądzie

3 Wesołych Świąt Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Życzymy by były one czasem na zadumę i refleksję, By nie zatracił się prawdziwy sens tych pięknych dni.

4 Wesołych Świąt By słowa zawarte w wierszu A.Mickiewicza Chrystus Pan narodził się w betlejemskim żłobie. Oj! biada ci biada człowieku, jeśli nie narodził się w tobie. Były nam mottem na dalsze dni naszego życia.

5 Wesołych Świąt Życzą Uczestnicy i Pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wałbrzychu

6 www.wtz.walbrzych.szm.com


Pobierz ppt "Wesołych Świąt Przy wigilijnym stole łamiąc opłatek święty, pomnijcie, że dzień ten radosny w miłości jest poczęty. Że jak mówi wam wszystkim dawne, odwieczne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google