Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Instrumentów do renowacji zdrowia

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Instrumentów do renowacji zdrowia"— Zapis prezentacji:

1 Instrumentów do renowacji zdrowia
MINIPLANETA W USTACH Czyli jak wykorzystać żucie gumy do żucia do Renowacji Ciągłego Zdrowia Wiesz już, że „Instrumentów” mogących umożliwić Człowiekowi Świadomemu odnowienie takiego kryterium ciągłego zdrowia i rozumności, jak Pionowość Mobilna, jest mnóstwo! (patrz formułę). Nie trzeba ich szukać “gdzieś daleko” – kryją się w codziennych rzeczach i zjawiskach. Instrumentów do renowacji zdrowia jest jeszcze więcej!

2 odnowienia Zdrowia wszystkich organów i ukladów.
Ale nawet z takiego procesu, jak elementarne żucie gumy do żucia, uświadomiwszy sobie technologię, z której korzysta sam Organizm, można i należy korzystać w celu odnowienia Zdrowia wszystkich organów i ukladów. proszę przyjrzeć się uważnie przedstawionemu tu schematowi z medycyny chińskiej, który ukazuje kierunek i drogę ruchu energii przez meridiany energetyczne: Zarządzający i Poczęcia. meridian energetyczny Zarządzający meridian energetyczny Poczęcia

3 Również proszę uważnie popatrzeć na schemat meridianu energetycznego, który zapewnia energetykę serca oraz podobieństwo konstrukcyjne kształtu i ogólnej budowy języka Człowieka Rozumnego do kształtu i budowy ne tylko jego serca a nawet jego elementów… Fazy wizualizacji analogowej języka i serca jako formy wzajemnego oddziaływania organów według Prawa Analogii Form Rozwoju. meridian energetyczny serса

4 Odnów za pomocą gumy do żucia normatywną pracę serca i meridianów!
Jeśli z reguły nie żujesz gumy – w takim konkretnym Celu jak osiągnięcie Stanu Ciągłego Zdrowia zrób jeden wyjątek. Odnowienie Stanu Ciągłego Zdrowia, za pomocą takiego “instrumentu” jak guma do żucia, przeprowadzane jest w następujący sposób: Gdy już pożułeś gumę i stała się ona miękka, zacznij robić z niej “Mini-Planetę” (kulkę), ale rób to delikatnie, dotykając gumy tylko dwoma dolnymi i dwoma górnymi przednimi zębami, osiągając WŁAŚNIE DZIĘKI DELIKATNOŚCI działań przednich zębów jej Idealnie Okrągły Kształt.

5 ruchy przednich zębów i koniuszka języka?!
Zwróć przy tym Uwagę, jak konuiszek języka aktywnie zapewnia, za pomocą swoich ruchów i dotknięć, nieustanne obracanie się “Miniplanety”, i nawet przeprowadza kontrolę i wygładzanie powierzchni gumy w celu osiągnięcia Idealnej Okrągłości. Chcesz zapytacz u mnie? Jaką korzyść Tobie, jako Człowiekowi Świadomemu, przynoszą podobne ZSYNCHRONIZOWANE I DELIKATNE ruchy przednich zębów i koniuszka języka?!

6 wierzchołka serca na zewnątrz!
Po pierwsze – właśnie koniuszek języka jest przedstawicielem wierzchołka serca na zewnątrz! Czyli zgodnie z Prawem Odpowiedniości i Analogii Form Rozwoju odnawiane są związki informacyjne języka a serca. Proces tworzenia Miniplanety – powiązania informacyjne pomiędzy sercem a językiem – to jak powiązanie pomiędzy Prezydentem kraju a jego ambasadorem w jakiejś odległej placówce. Poza tym przeprowadzana jest “gimnastyka” serca. W ten sposób uwalniane jest od nienormatywnego napięcia zarówno ono, jak i język – jako jego kolega zgodnie z Prawem Analogii. Także nabiera normatywnego rytmu mnóstwo innych organów, mających “swoje przedstawicielstwa” na języku (na rysunku).

7 Musimy przypomnieć sobie następującą rzecz:
Co robią żaby lub psy, kiedy słyszą głos swoich “Współplemieńców”? KUMKAJĄ I SZCZEKAJĄ! Czyli też powtarzają w ślad za swoimi Współplemieńcami ich “KUM”, і ich “HAU”. Właśnie dlatego każdy, nawet minimalny ruch koniuszkiem języka, tak samo jak “KUM” i jak “HAU”, wywoła reakcję jego kolegi według wyglądu zewnętrznego – serca. A do tego jeszcze dodatkowo “KUM-KUM” i “HAU-HAU” Rozumu! Przecież tylko Człowiek Rozumny umie za pomocą Swojego języka REALIZOWAĆ SWOJE MYŚLI. Informacja-przestroga: Jeśli wyrażasz Swoje myśli i wytężasz przy tym mięśnie gardła (nie wystarcza Ci ruchu mięśni samego języka) - to rozmawiasz tak, jak “rozmawiają” tylko w Świecie Zwierzęcym.

8 Меridianu Zarządzającego і Мeridianu Poczęcia.
Kształtując Miniplanetę w ustach, musimy dążyć do jej idealnej okrągłości! Dlatego wykonujemy zsynchronizowane ruchy tylko przednimi zębami… a za pomocaą podobnych ruchów łączone są w jedyny strumień energie przedstawionych wyżej dwóch poważnych meridianów energetycznych: Меridianu Zarządzającego і Мeridianu Poczęcia. Funkcję wymienionych meridianów odzwierciedlają same ich nazwy – jest to zarządzanie procesami Organizmu (meridian Zarządzający) oraz zapewnienie odtworzenia pokoleń (meridian Poczęcia). Te dwa poważne meridiany pełnią jeszcze jedną szczególną funkcję – regulowanie synergicznej współpracy wszystkich meridianów energetycznych: Zarówno lewej, jak i prawej polowy Organizmu pomiędzy sobą, ich góry i dołu, przodu i tyłu і tak dalej. Synergia

9 Teraz pomówimy o następnym efekcie korzystania z gumy do żucia –
tworzenia Miniplanety dla Renowacji Ciągłego Zdrowia. Jeśli uważnie obejrzysz schemat, ukazujący polożenie i przebieg skurczy mięśni macicy, oraz kształt samej macicy (na rys.) , i porównasz to wszystko z reżimem pracy mięśni języka i jego budową przestrzenną... Ty, jako Człowiek Świadomy, od razu uświadamiasz sobie: To, że kobiety uwielbiają tak dużo rozmawiać – to nie jest żaden przypadek! Pośrodku uklad mięśniowy macicy – czym on się różni od kształtu i budowy języka? Z wyglądu niczym! DLACZEGO?! …Тak, tworząc Miniplanetę z gumy do żucia, wykonując łagodne ruchy koniuszkiem języka i przednimi zębami… i nawet rozmawiając, kobieta jednocześnie pomaga możliwości tworzenia i takiej Miniplanety, jak dziecko! Tym bardziej, że z tym aktywowany jest meridian o niedwuznacznej nazwie - Poczęcie.

10 WYRZUCONY PRZEZ ENERGIĘ ŻYCIOWĄ ZDROWEGO ORGANU.
Poza tym kobieta poprzez Świadome “regulowanie” procesu tworzenia Miniplanety stosuje aktywne jako środki profilaktyczne, i w ten sposób pozbawia macicę wszystkich problemów. Dlaczego? Bo macicę zaczyna chronić działanie takich Praw Wszechświata, jak Prawo Odpowiedniości i Prawo Analogii Form Rozwoju I problem po prostu nie będzie miał gdzie się zagnieździć i puścić korzenie. А ten, na pczyklad, problem, który już, ewentualnie, zagnieździł się i puścił korzenie w macicy – zmuszony będzie zniknąć, WYRZUCONY PRZEZ ENERGIĘ ŻYCIOWĄ ZDROWEGO ORGANU. WYRZUCONY PRZEZ ENERGIĘ ŻYCIOWĄ ZDROWEGO ORGANU.

11 A TYM BARDZIEJ UPRZEDZONE!
А ponieważ koniuszek języka (popatrz jeszcze raz na przedstawiony wyżej schemat) jest odpowiedniością szyjki macicy, to takie zbyt rozpowszechnione w czasach dzisiejszych schorzenia jak nadżerka i rak, właśnie dzięki delikatnemu tworzeniu Miniplanety podczas żucia gumy, zostaną także zlikwidowane. A TYM BARDZIEJ UPRZEDZONE! Teraz o następnym osiągnięciu Człowieka Świadomego podczas tworzenia Miniplanety. Fizjologom znany jest fakt, że 60% mocy wszystkich mięśni Człowieka Rozumnego przypada na mięśnie żuciowe! mięśnie żuciowe (widok ze środka ust) А czy Ciebie nie zainteresowała analogia anatomii caszki i mięśni żuciowych z twarzą?

12 Całe 60% mięśni Człowieka!
Właśnie dlatego taki “zabieg żuciowy” jak tworzenie Miniplanety w celu wznowienia Stanu Ciągłego Zdrowia trenuje ich delikatność, precyzję i piękno. А pozostałe 40% mięśni organizmu po prostu muszą odreagować “jak większość”.

13 “śladów życia” spowodowanych codzienną, zwykłą mimiką.
Następne twoje osiągnięcie, wypływające ze Świadomego procesu tworzenia Miniplanety, – to odnowienie Piękna twarzy, czyli pozbawienie twarzy “śladów życia” spowodowanych codzienną, zwykłą mimiką. A taka mimika to przecież specyficzny skurcz (czyli ciągły spazm) pewnych grup mięśni, który przyciąga dolegliwości psychiczne, emocjonalne i fizyczne, zarówno konkretnych organów, jak i całego Organizmu. Kształt twarzy jest tak podobny do kształtu języka, serca i macicy (patrz schemat), że nawet wynika zdziwienie – Dlaczego tak dobrze firmam kosmetycznym?! Przecież nakładanie tej całej masy ich produkcji na twarz, nakłada mnóstwo problemów na kolegów twarzy na drodze życiowej serca, macicy, języka. Po co mają oni “brać lekcje z toksykologii” po użyciu wcale nie “nietoksycznych” środków kosmetycznych?! Odtwarzając za pomocą Miniplanety Wewnętrzne i Zewnętrzne Piękno twarzy, realizujesz w ten sposób pradawny Postulat: Swoją twarz Człowiek tworzy Sam.

14 TAK WIĘC, DZIĘKI MINIPLANECIE Z GUMY DO ŻUCIA, STAJESZ SIĘ MINIPLANETĄ PRZESTRZENI (W FAZIE ŚWIADOMOŚCI I TWORZENIA) profesor Oleksandr Charczenko Ukraina, Łuck, telefon: , poczta: www. sensfiziologika. com. ua


Pobierz ppt "Instrumentów do renowacji zdrowia"

Podobne prezentacje


Reklamy Google